مسئول واحد نمایش حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد از افتخارآفرینی هنرمندان تئاتر این استان در جشنواره ملی تئاتر هنرمندان شاهد و ایثارگر خبرداد .

به گزارش یاسوج۲۴ و به نقل از روابط عمومی استان؛ در این باره گفت: آیین اختتامیه جشنواره ملی تئاتر هنرمندان شاهد و ایثارگر شامگاه چهارشنبه، ۱۲ دی ماه با حضور حجت الاسلام کاویانی معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امورایثارگران و بامعرفی آثار برگزیده در رامسر برگزار شد و هنرمندان تئاتر استان در بخش صحنه ای موفق به کسب۴مقام برتراین جشنواره شدند .

 

وی اظهار کرد: در این جشنواره هیات داوران جایزه اول بازیگر زن را به سمیه مولایی و جایزه سوم بازیگری مردرابه فرهادتفرشی برای نمایش گندم اهداء کردند.همچنین تقدیر تویسندگی وسیدماهان خالقی جایزه تقدیر بازیگرخردسال این جشنواره راازآن خودکردند .

 

لاهوتی اضافه کرد: این جشنواره توسط اداره کل هنری بنیاد شهید و امور ایثار گران کشور و با حضور ۱۵نماینده از استانهای کشور شامل کهگیلویه و بویراحمد، بوشهر، تهران، آذربایجان شرقی، البرز، ایلام، مرکزی، اردبیل، مازندران، فارس، کرمانشاه، خوزستان، لرستان، کرمان و شهرستان ری حضور داشتند که نمایش صحنه ای “گندم” تولید واحد نمایش حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد به کارگردانی و نویسندگی مرتضی شاکرم در این جشنواره حضور داشت.

 

انتهای پیام/ح