سرپرست دانشگاه یاسوج به خاطر افراطی گری در دوران کوتاه مدت مدیریتش در این دانشگاه، از این پست برکنار شده و شخص دیگری به عنوان رئیس دانشگاه معرفی می شود.

سایت مردم استان (ک و ب)؛ بر اساس شنیده ها از منابع آگاه، حکم سرپرستی برای ریاست تمدید نخواهد شد و وزارت علوم موظف است ظرف روز های آینده شخص جدیدی را به عنوان سرپرست این دانشگاه معرفی کند.

بر اساس این خبر، که سایت خبری صبح زاگرسٰ خبرگزاری دانشجو . سایت خبری دانا به انتشار ان پرداختند، چندی پیش پرونده شاپور رمضانی به فرستاده شد که با مخالفت برخی از اعضای این شورا، تصمیم گیری در مورد پرونده برای تحقیق بیشتر به زمان دیگری موکول شد.

حال با گذشت مدت زمان نه چندان زیادی از سرپرستی رمضانی بر دانشگاه یاسوج، شنیده ها حاکی است که وزیر علوم به زودی شخص دیگری را به عنوان معرفی می کند.

رمضانی در اولین اقدامش در اولین روز سرپرستی دانشگاه، اقدام به قطع غیر قانونی حقوق برخی از اعضای هیئت علمی مامور به تحصیل کرد که با واکنش های زیادی در جامعه دانشگاهی و رسانه های محلی روبرو شد.

شروع قانون گریزی در دانشگاه و سکوت این مسئول، اولویت دادن به مسایل متفرقه به جای مسایل اصلی و سیاسی و طایفه ای کردن دانشگاه، از جمله عواملی بود که حساسیت نیروهای تایید کننده گزینه ریاست دانشگاه یاسوج را برانگیخت و  باعث شد دولت مدیریت این مدیر به یک ترم هم نرسد.

بنا بر اطلاع منابع آگاه به زودی شخص دیگری به عنوان سرپرست دانشگاه یاسوج معرفی می شود.