سایت استان: روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی گچساران با ارسال فکسی به دفتر سایت استان نسبت به انتشار خبری مبنی بر افزایش شهریه در این واحد دانشگاهی واکنش نشان داد. متن جوابیه دانشگاه در پی می آید: باسمه تعالی مدیریت محترم سایت استان کهگیلویه و بویر احمد با سلام و آرزوی توفیق احتراما، در خصوص …

سایت : روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی گچساران با ارسال فکسی به دفتر نسبت به انتشار خبری مبنی بر در این واحد دانشگاهی واکنش نشان داد.

متن جوابیه دانشگاه در پی می آید:

20140120175406 دانشگاه آزاد گچساران خبر افزایش شهریه را تکذیب کرد

باسمه تعالی

مدیریت محترم سایت استان کهگیلویه و بویر احمد

با سلام و آرزوی توفیق احتراما، در خصوص نشر خبر کذب افزایش شهریه در این واحد دانشگاهی توجه جنابعالی و مخاطبین محترم را به موارد زیر جلب می نماید.

۱- رعایت انصاف و تحقیق پیرامون صدق و کذب اخبار دریافتی رسالت خبری آن مجموعه بوده تا خاطر شریف مخاطبین دچار تشویش نگردد.

۲- هیچگونه افزایش شهریه ای در دانشگاه آزاد اسلامی گچساران صورت نگرفته و مبلغ مشخص شده حاصل جمع شهریه ثابت و بخشی از شهریه متغیر نیمسال جاری می باشد و این اقدام جهت تقسیط شهریه متغیر در طول ترم به منظور مواجه نشدن دانشجویان با مشکل مالی در پایان ترم و ایام امتحانات انجام گرفته است.

۳- لازم به ذکر است که صندوق رفاه این دانشگاه با مدیریت بسیار خوب در دریافت اعتبارات وزارت علوم و پرداخت تسهیلات (بلند مدت، کوتاه مدت و …. ) به دانشجویان، رتبه های برتر کشوری را در پنج سال اخیر کسب نموده و بیشترین میزان بدهی دانشجویان به دانشگاه ( به نسبت دانشجو) در دانشگاه های همجوار، مربوط به این واحد دانشگاهی بوده که خود بیانگر حداکثر همکاری دانشگاه با دانشجویان جهت رفع مشکلات اقتصادی احتمالی ایشان می باشد.

۴- خوشبختانه پذیرش دانشجو در این دانشگاه به دلیل برخورداری از امکانات و تجهیزات فوق پیشرفته و کادر هیأت علمی مجرب، بسیار خوب بوده و هر ماه حقوق کارکنان و اعضای هیأت علمی به موقع پرداخت شده است.

۵- این واحد از لحاظ پرداخت وام دانشجویی، تسهیلات و تخفیف های شهریه، رتبه اول را در بین دانشگاه های استان داشته است.

۶- مدارک مربوط به رتبه های برتر کشوری و اعتبارات جذب شده و تسهیلات پرداخت شده موجود می باشد که در صورت لزوم ارسال خواهد شد.

دانشگاه آزاد اسلامی گچساران

منبع : سایت ک-ب