رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: جمهوری اسلامی ایران ۳۴ سال جلوتر از اروپاست، زیرا دانشجویان ما در آن زمان جاسوسخانه آمریکا را در تهران تسخیر کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه فتح به نقل  از سپاه نیوز، سرلشکر بسیجی دکتر سید حسن فیروزآبادی در همایش ملی فرماندهی و مدیریت انتظامی در جمع فرماندهان ارشد این نیرو افزود: ۱۳ آبان روز مبارزه با استکبار جهانی و یوم الله است و باید این روز را یادآوری کرد.

وی گفت: ۱۳ آبان نقطه آغاز قیام و تبعید رهبرکبیر انقلاب و نشانی از ریختن خون دانش آموزان به دست دژخیمان شاه و هجوم دانشجویان پیرو خط امام به لانه جاسوسی آمریکا است.

سردار فیروزآبادی افزود: مرگ بر آمریکا شعار ملی ماست، اما این مرگ بر ۹۹ درصد از مردم آمریکا نیست بلکه بر آن یک درصد سلطه گر ، ابرسرمایه دار و صهیونیست آمریکایی است.

وی با اشاره به سخنان دیروز مقام معظم رهبری گفت: ما برای حفظ دانش و فناوری هسته ای مذاکره می کنیم اما این مذاکره بسیار هوشمندانه است.

سردار فیروزآبادی افزود: نباید به لبخند آمریکایی ها اعتماد کنیم، زیرا دست واقعی آمریکا را باید دید و ما از مذاکره کنندگان جمهوری اسلامی ایران حمایت می کنیم.

وی خطاب به فرماندهان ارشد نیروی انتظامی گفت: این نیرو در مسیر تعالی، پیشرفت خوبی کرده است به ویژه در دوران سردار احمدی مقدم.

رئیس کل ستاد نیروهای مسلح گفت:‌ امروز مکتب ما تجلی یافته در ولایت فقیه است و نیروی انتظامی که مظهر اقتدار و نظم است ؛ مظهر مهربانی و رأفت اسلامی نیز هست.

در ابتدای این مراسم، رئیس همایش ملی فرماندهی و مدیریت انتظامی شناخت تحولات و تولید دانش نظری را از مهمترین اهداف برپایی این همایش در عرصه فرماندهی و مدیریت بیان کرد و گفت: ماهیت دانش انتظامی ، فرصت ها ، الزامات و افق ها چهار محور اصلی این همایش است.

سردار سرتیپ پاسدار ذوالفقاری افزود: ارسال ۴۲۶ مقاله علمی ، تشکیل ۱۳ میزگرد تخصصی و مصاحبه های علمی در این همایش نشان دهنده جامعه علمی کشور است.

فرمانده نیروی انتظامی نیز در این مراسم گفت: پیدایش جرایم جدید ، ابزار و فناوری ها و ساختارهای نوین نیازمند گام های علمی ، نظری و فکری اندیشمندان و صاحبنظران برای پویایی هر چه بیشتر و به روز شدن نیروی انتظامی است.

انتهای خبر/

منبع : سپاه فتح استان ک-و-ب