لیکک- امام جمعه شهر لیکک گفت: بانک ها با افزایش تسهیلات ازدواج به جوانان وام پرداخت را کنند.

به گزارش خبرنگار ایرنا حجت الاسلام سید ˈرحمت اله سیادتˈ در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه افزود: علرغم خدمات شایسته بانک ها به مردم ،متاسفانه بانک ها وام ازدواج و قرض الحسنه را تعطیل کرده اند در صورتی که جوانان برای ازدواج نیازمند پرداخت تسهیلات هستند.

وی باتشکر ازخدمات بانک کشاورزی بهمئی اظهارکرد:بانک کشاورزی شهرستان بهمئی رتبه اول را در بین بانک های کشور از لحاظ ارائه خدمات ، تکریم ارباب رجوع و پرداخت تسهیلات کسب کرد.

وی بیان کرد: طبق فتوای مراجع تقلید گرفتن جریمه دیر کرد از مردم خلاف شرع است و بعضی اوقات بانک ها حتی دو برابر تسهیلات داده شده به متقاضیان خود از آنها سود می گیرند واین کار حرام است.

امام جمعه لیکک در ادامه اظهار داشت:مردم نیز نباید تسهیلات خود اشتغالی را در جای دیگر استفاده کنند و بانک ها باید بر نحوه هزینه تسهیلات نظارت داشته باشند.

سیادت با اشاره به برگزاری نشست ژنو ۲ و پس گرفتن دعوت ایران برای شرکت در این اجلاس گفت: وزیر امور خارجه ایران با قاطعیت این حرکت دبیر کل سازمان ملل را محکوم کردند و باید از مسوولان شجاع کشور تقدیر کرد.

وی تصریح کرد: هرگز کسانی که حامی تروریست هستند و دستشان به خون مردم سوریه آلوده شده است نمی توانند برای آینده این کشور تصمیم بگیرند.

۷۵۳۴/۶۷۱

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبیر
<a href="mailto:' newsroom@.net

منبع : خبرگزاری ایرانا