کمالوندی به بیانیات اخیر رهبر انقلاب در دیدار با هیئت دولت اشاره کرد و گفت: خدا قوت رهبر انقلاب، به واژه ماندگاری برای دولت نهم و دهم تبدیل می شود.

سایت مردم استان (ک و ب):امین کمالوندی پیش از ظهر امروز در مراسم تجلیل از رسانه های فعال در خلق حماسه سیاسی، رسانه های را در راستای اهداف نظام جمهوری اسلامی دانست و گفت: به عنوان مقام مسئولی که هر روز رسانه های استان را رصد می کند، می گویم که در این استان رسانه معاند با نظام وجود ندارد.

وی به نقش رسانه های استان در خلق حماسه سیاسی اشاره کرد و گفت: در انتخابات اخیر،‌ آرام ترین فضای رسانه ای را را در اوج شور و نشاط  در استان تجربه کردیم که نشان دهنده رسیدن رسانه های استان به بلوغ و نبوغ قابل توجهی در این عرصه می باشد.

مدیرکل فرهنگ و به جوان سازی در حوزه رسانه های استان اشاره کرد و گفت: رسانه های استان گام در راه توسعه فکری جامعه گذاشتند و با نگاه نقادانه به خوبی به بیان مشکلات و کاستی های موجود در استان می پردازند به طوری که استاندار کهگیلویه وبویراحمد به گفته خود، بسیاری از معضلات و مشکلات استان را از طریق رسانه ها شناسایی و در جهت رفع آنها گام بر داشت.

وی به نقش فعال رسانه های استان در خلق حماسه سیاسی اشاره کرد و گفت: رسانه های ما با کمترین امکانات موجود که به هیچ وجه در مقابل امکانات بنگاه های سخن پراکنی دشمن قابل قیاس نیست، توانستند همانند دوران دفاع مقدس در صحنه حضور پیدا کنند و با برگ برنده ایمان خود پیروز این جنگ رسانه ای شوند.

کمالوندی به خلق حماسه مردمی در انتخابات اخیر اشاره کرد و گفت: در این انتخابات مردم چند پیام را به دنیا مخابره کرده اند که تا قیام موعود، محور اصلی در کشور و در بین ملت، ولایت فقیه است.

وی افزود: پیام های دیگر این انتخاب این بود که ملت هنوز هم به لباس روحانیت ایمان و اعتقاد دارد و به اصلاح عیوب و کاستی در قالب و در داخل نظام اعتقاد دارند.

کمالوندی به بیانیات اخیر رهبر انقلاب در دیدار با هیئت دولت اشاره کرد و گفت: انقلاب، به واژه ماندگاری برای و دهم تبدیل می شود.