امام جمعه باشت با تأکید بر نقش خبرنگاران و روزنامه‌‌نگاران در آگاه‌سازی عمومی و بیان مشکلات و یا نقاط مثبت در هر جامعه، گفت: خبرنگاران جایگاه محوری در توسعه شهرستان باشت دارند.

به گزارش خبرگزاری فارس از باشت، صبح امروز طی مراسمی حجت‌الاسلام عبدالرحیم عبودی امام جمعه شهرستان باشت از خبرنگاران فعال و توانمند عرصه رسانه در شهرستان باشت با اهدای هدایایی تجلیل کرد.

 در این مراسم که با حضور خبرنگاران و روزنامه‌نگاران در محل دفتر امام جمعه این شهرستان برگزار شد از خبرنگاران و فعالان عرصه اطلاع‌رسانی در این شهرستان در همه ایام به خصوص ایام محرم تقدیر به عمل آمد.

حجت‌الاسلام عبدالرحیم عبودی با تأکید بر نقش خبرنگاران و روزنامه‌‌نگاران در آگاه‌سازی عمومی و بیان مشکلات و یا نقاط مثبت در هر جامعه، اظهار کرد: خبرنگاران در واقع به عنوان گوش و چشم‌های یک شهرستان عمل کرده و می‌توانند جایگاه محوری در توسعه این شهرستان داشته باشند.

امام جمعه باشت در ادامه افزود: استفاده از رسانه در مسیر بهبود زندگی و رسیدن به اهداف والای هر جامعه بسیار مؤثر بوده و در عصر ما که رسانه حرف‌های زیادی برای گفتن دارد ضروری است.

وی ادامه داد: هر جامعه‌ای به خصوص شهرستان‌هایی در حال پیشرفت در راستای توسعه همه جانبه خود به خبرنگاران و روزنامه‌نگاران و اصحاب‌ رسانه نیازمند هستند.

عبودی افزود: قشر فعال اصحاب رسانه در حفظ و ترویج فرهنگ‌های والا و ارزشی در جامعه از توانایی‌های بالای برخوردار بوده و می‌توان با همکاری آنان فرهنگ‌های ارزشی و دینی اصیل را به تمام جهان انتقال داد.

امام جمعه باشت اطلاع‌رسانی به موقع در جامعه امروزی در تمامی عرصه‌های فرهنگی، سیاسی و اجتماعی را از اهمیت و ضرورت بالایی برشمرد و اذعان کرد: هر چه این اطلاعات به ‌روزتر باشند ارزشمند‌تر و پرثمرتر خواهند بود.

وی در پایان ضمن اهدای هدایایی به خبرنگاران و آرزوی موفقیت برای آنان از آن‌ها خواست تا تمام تلاش خود را به کار ببندند تا در راستای خدمت به مردم و اطلاع‌رسانی گام‌های بلندی برداشته و پیشرو این راه باشند.

انتهای پیام/۸۲۰۰۷/صا۳۰/ظ۱۰۰۴

منبع : خبرگزاری فارس