یاسوج۲۴:هیئت‌مدیره با صدور اطلاعیه‌ای حمایت خود را از مواضع استاندار و نماینده ولی‌فقیه در مورد مخالفت با اعلام کرد.

در این بیانیه آمده است: بی‌شک وحدت و آرامش نیاز اساسی جامعه وسنگ بنای کارآفرینی و توسعه پایدار است. آحاد جامعه به نقش مؤثر مؤلفه‌های امنیتی در سرمایه‌گذاری و رشد و توسعه استان با داشتن منابع کم‌نظیر و ظرفیت‌های عظیم خدادادی آن واقف و آگاه هستند.

در این شرایط حساس منطقه‌ای و بین‌المللی که دشمنان با تغییر راهبرد جنگ سخت به جنگ نرم و تحریم به مقابله با ملت شریف ایران اسلامی برخاسته و درنتیجه بدعهدی آنان در برجام، دولت محترم تدبیر و امید به ظرفیت‌های درونی جهت رشد و پویایی اقتصاد کشور در قالب اقتصاد مقاومتی تکیه نموده است، می‌طلبد که آحاد جامعه با تعامل و هم‌افزایی و پرهیز از دامن زدن به مباحث فرعی در مسیر شکوفایی اقتصاد و خنثی‌سازی توطئه دشمنان گام بردارند. بدیهی است که این مهم با باور به امنیت داخلی و بالا بردن سعه‌صدر در مناسبت‌های سیاسی و اجتماعی محقق و میسر خواهد شد.

جامعه پیمانکاران به‌عنوان بازوان قوی دولت، مقوله امنیت را محور اساسی توسعه دانسته زیرا که این مؤلفه همواره پیش‌شرط اولیه حضور سرمایه‌گذاران خارجی جهت هرگونه سرمایه‌گذاری در استان نیز بوده است.  بر این اساس ضمن تقدیر از استاندار محترم از حیث عزم و اراده در پایان دادن به موضوعات فرعی و تأکید بر وحدت و همبستگی، حمایت قاطع خود را از مواضع حکیمانه حضرت آیت‌الله پیرامون مناقشه بحث‌برانگیز تغییر نام استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام می‌داریم.

 هیئت‌مدیره انجمن صنفی پیمانکاران کهگیلویه و بویراحمد

شفیع رحیم پور– حسن وکیلی – سید محمود سجادیان – بابک درست – عبدالحسین تقویان – آرش مدنی فر – محمود خوبانی