دانشگاهیان کهگیلویه و بویراحمد در سی و پنجمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی مردم ایران، با حضور حماسی خود، گزینه ایستادگی و حضور در صحنه را …

به گزارش خبرنگار « خبرگزاری دانشجو» از لحضاتی پیش دانشگاهیان دانشگاه های گام های مستحکم خود را برای حضور در پرشور سی و پنجمین بهار انقلاب اسلامی مردم ایران برداشته اند و با غرور و تعصب ملی پای در مسیر این روز بزرگ گذاشته اند.

دانشجویان، اساتید، کارکنان و مدیران دانشگاهی در کنار هم به صورت زنجیره ای از جامعه همیشه در صحنه علمی کشور برای تجدید پیمان با انقلاب و آرمان های آن، پافشاری بر حقوق ملت ایران از جمله حقوق حقه هسته ای، تکرار نه ی بزرگ به استکبار و امریکای جنایتکار و ایستادگی در خط انقلاب و رهبری به صحنه آمدند تا برای هزارمین بار شعار وطن دوستی و انقلابی گری خود را به گوش جهانیان برسانند.

زن و مرد، دختر و پسر، استاد و دانشجو، منقد و موافق، اصول گرا و اصلاح طلب، امروز مرزی برای حضور پر شور در جشن تولد انقلاب اسلامی ایران ایجاد نکرد و همه وفادارن به نظام، انقلاب و وطن را به خیابان شهر ها کشاند.

فریاد «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر فتنه گر» ، « انرژی هسته ای حق مسلم ماست»، «ای رهبر آزاده آماده ایم آماده»، «از حقوق هسته ای خود کوتاه نمی آییم»، « در راه انقلاب و میهن تا اخر ایستادیم» و غیره، شعار امروز جامعه دانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد است که هم‌صدا با سایر اقشار به گوش جهان خواران رسید.

دانشگاهیان از مسیر های مختلف در حال رساندن خود به خیل عظیم راهپیمایان ۲۲ بهمن هستند تا بار دیگر و پرشور تر از هر سال درس ایستادگی شان را در تاریخ انقلاب به ثبت رسانند.
 

منبع : خبرگزاری دانشجو