نوبخت نیمه دوم مردادماه سال ۹۲ از احیای این سازمان طی۱۰۰ روز بعد خبر داده بود.

: نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس با یادآوری وعده رئیس جمهور درباره احیای مجدد سازمان مدیریت و برنامه ریزی ،گفت: در حالی که یکسال از عمر دولت یازدهم می گذرد محقق نشدن این وعده که می تواند بسیاری از مشکلات اقتصادی پیش آمده را رفع کند از خطاهای بزرگ دولت است.

“غلامرضا تاج گردون”بهم ریختگی اقتصاد کشور را از تبعات انحلال سازمان مدیریت برنامه ریزی و بودجه عنوان کرد وافزود: دولت تا حدودی توانسته است این وضعیت را آرام کند اما عدم تشکیل مجدد سازمان مدیریت برنامه ریزی و بودجه باعث افراطی گری، عدم هماهنگی سیاست های دولت و قدرت طلبی دولت در نظام بودجه ریزی و برنامه ریزی می شود.
 
نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی وضعیت اقتصادی بوجود آمده به علت انحلال سازمان مدیریت برنامه ریزی و بودجه را نامطلوب دانست و گفت: اینکه  بعد از  50 سال نظام برنامه ریزی کشور را کنار گذاشته اند صحیح نیست و رئیس جمهور قول داده بود به سرعت احیای مجدد سازمان را پیگیری کند.
 
رئیس کمیسون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:  یکسال از عمر دولت گذشته و هنوز  برای احیای مجدد سازمان مدیریت برنامه ریزی و بودجه که می تواند بسیاری از مشکلات اقتصادی موجود را برطرف کند اقدام جدی نشده و این از خطاهای جدی دولت است.
 
گفتنی است نوبخت نیمه دوم مردادماه سال ۹۲ از احیای این سازمان طی۱۰۰ روز بعد خبر داده بود.

منبع : عصردنا