مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در اتفاقی بزرگ به‌یادماندنی شش نماینده این استان در بخش مسابقه و مرور تئاتر ایران در سی و دومین جشنواره تئاتر فجر حضور خواهند داشت.

امین کمالوندی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اظهار کرد: توفیقی بزرگ در عرصه هنر توسط هنرمندان تئاتر برای  خلق شد.

وی گفت: هنرمندان تئاتر استان راه یافته به جشنواره تئاتر فجر توانستند شش نماینده در بخش مسابقه و مرور تئاتر ایران در سی و دومین جشنواره تئاتر فجر داشته باشند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در این دوره از تئاتر فجر در بخش نامزد طراحی صحنه رضا کرمی‌زاده برای طراحی صحنه نمایش یک هفته راه رفتن در بهشت حضور خواهد داشت.

وی افزود: در بخش بازیگری در این دوره و در بخش مسابقه و مرور تئاتر ایران محبوبه خادمی بازیگر برجسته تئاتر استان را برای بازی در نمایش یک هفته راه رفتن در بهشت خواهیم داشت.

این مسئول ادامه داد: برای بازیگری نقش مرد هم مهرداد علی‌پور و پوریا نیک‌اقبال در بخش مسابقه و مرور تئاتر ایران در سی دومین جشنواره تئاتر فجر حضور خواهند داشت.

کمالوندی از حضور رضا گشتاسب نمایشنامه‌نویس مشهور کهگیلویه و بویراحمدی و رضا کرمی‌زاده کارگردان یک هفته راه رفتن در بهشت در این بخش از تئاتر فجر یاد کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: برای نخستین بار این اتفاق برای استان ما رخ داده که اگر این شش نماینده هیچ عنوانی هم در این مرحله کسب نکنند اما تا همین جا نیز افتخاری بزرگ برای استان خود آفریده‌اند.

انتهای پیام/۲۵۷۱/ل۲۰

منبع : فارس نیوز