رئیس سازمان تبلیغات چرام گفت: حضور پرشور مردم چرام در راهپیمایی ۱۳ آبان نقشه‌های دشمن را نقش برآب می‌کند.

به گزارش خبرگزاری فارس از چرام حجت‌الاسلام عبدالله نعمتی‌پور در نشست هماهنگی بزرگداشت ۱۳ آبان، ضمن گرامیداشت هفته بسیج دانش‌آموزی، اظهار کرد: شهید فهمیده با ایثار و از خودگذشتگی خود الگوی خوب و مناسبی برای جوانان این مرز و بوم است.

رئیس سازمان تبلیغات چرام روز ۱۳ آبان را یادآور حماسه و ایثار دانش‌آموزانی دانست که با تمام وجود از ارزش‌های اسلامی پاسداری کردند و عنوان داشت: شهدا از جان و مال خود گذشتند تا جامعه امن و بستر آسایش و آرامش را برای ما فراهم کنند.

وی با اشاره به این مطلب که مقام معظم رهبری از شهید فهمیده به عنوان یکی از اسطوره‌های به یاد ماندنی در تاریخ ملت ایران نام برده است، گفت: ملت غیور ایران با حضور در را‌هپیمایی ۱۳ آبان، بار دیگر نشان خواهند داد که شعار “مرگ بر آمریکا”را با انزجار بیشتری سر خواهند داد.

این مسئول با بیان این مطلب که همه ما مطیع نظام هستیم و مسئولیت سنگین این نظام را باید هر کسی به نحوی به عهده بگیرد، گفت: در یوم‌الله ۱۳ آبان مشت محکمی بر دهان استکبار زده و دشمن را  از نقشه‌هایی که در سر می‌پروراند، ناامید می‌کنیم.

نعمتی‌پور اضافه کرد: ۱۴ سال با دست خالی و با کمک سازمان تبلیغات راهپیمایی‌های ملی و مذهبی را با هرتوانی در سطح شهرستان به خوبی انجام دادیم، امسال نیز دست به دست هم داده و با همکاری یکدیگر این مراسم را باشکوه‌تر برگزار خواهیم کرد.

انتهای پیام/۸۲۰۰۲/ش

منبع : خبرگزاری فارس