جواد زرینچه، پیشکسوت فوتبال کشورمان عصر امروز طی مراسمی به عنوان سرمربی تیم فوتبال شهرداری یاسوج معرفی و کار خود را آغاز کرد.

زرینچهسایت مردم استان (ک و ب):عصر امروز و با حضور مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد، بازیکنان، کادر فنی و مدیرعامل باشگاه ورزشی شهرداری یاسوج، جواد زرینچه، پیش کسوت فوتبال کشور به عنوان سرمربی تیم شهرداری یاسوج معرفی شد.

جواد زرینچه در این مراسم که در سالن همایش های صدا وسیما برگزار شد اولین برنامه خود را شناخت بازیکنان تیم دانست و گفت: در مرحله اول شناخت بازیکنان و کیفیت کارشان مد نظر ماست و در مرحله دوم شناخت نقاط ضعف و برطرف کردن انها و کامل کردن تیم.

وی افزود: در نهایت دنبال این هستیم که با توجه به موفقیت ها و تجربه های سال گذشته ی  تیم که شرایط خوبی را داشت بتوانیم آن شرایط را با کارایی بیشتر و نتایج بهتر محقق کنیم و به هدفی که داریم برسیم.

زرینچه به استفاده از همه ظرفیت های استانی اشاره کرد و گفت: بازیکنی  که در یاسوج بتواند به تیم شهرداری از نظر فنی کمک بکند مطمئن باشید که عضو این تیم است و اگر با معضل کمبود نیرو مواجه شویم باید از بیرون جذب بکنیم که شرایط تیممان خوب بوده و جوابگوی اهدافمان باشد.