وی گفت: با توجه به وسعت و جمعیت زیاد شهرستان بویراحمد مدیران باید نگاهشان به این شهرستان ویژه باشد.

: نماینده مردم شهرستان های و در شورای اسلامی گفت: در صورتی دستگاه های اجرایی بخواهند سال آینده نیز همچون امسال با اقدامات غیره قانونی از اعتبارات عمرانی برای اعتبارات جاری استفاده کنند به طور حتم جلوی آن را می گیرم.

“غلام محمد ” افزود : هدایت اعتبارات تملک دارایی های این شهرستان ها به سمت اعتبارات جاری برای پرداخت حقوق کارکنان غیر قانونی است.

وی اظهار کرد: این موضوع به یک معضل گلوگیر برای اعتبارات عمرانی تبدیل شده و اجازه تسریع در روند پروژه های عمرانی را نمی دهد.

نماینده بویراحمد و دنا تصریح کرد : ۶۰ میلیارد ریال از اعتبارات عمرانی شهرستان های بویراحمد و دنا به سمت پرداخت حقوق کارکنان رفت که این موضوع غیرقانونی است.

عضو کمیسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مدیران به جای اینکه در سطح ملی برای کسری بودجه جاری اقدام و از راه چانه زنی مشکل را حل کنند ولی متاسفانه از اعتبارات تملک دارایی ها استفاده می کنند.

این نماینده مجلس افزود: با توجه به اینکه ناظر در شورای توسعه برنامه ریزی هستیم دیگر اجازه نمی دهم اعتبارات عمرانی به سمت اعتبارات جاری هدایت شود و در این زمینه از وظیفه قانونی ام استفاده می کنم.

وی از اختصاص ۴۰ درصد اعتبارات تملک دارائی های استان به شهرستان بویراحمد و دنا خبر داد و گفت: با توجه به وسعت و جمعیت زیاد شهرستان بویراحمد مدیران باید نگاهشان به این شهرستان ویژه باشد.

زارعی ابراز کرد: با رایزی های انجام شده با سازمان جنگل ها توانستیم ۳۰ میلیارد ریال به اعتبارات اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اضافه کنیم و به طور حتم اگر مدیران پیگیر مشکل اعتبارات جاری از مرکز باشند نتیجه می گیرند.

وی عنوان کرد: انتظار می رود با بررسی و مطالعه دقیق مسائل بودجه طوری عمل شود تا بودجه دچار بازی توسط بازیگرانی که هدفی جز تخریب ندارند، نشود.

منبع : عصردنا