عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: حرکت صحیح مجلس باعث شده امثال زیبا‌کلام به نمایندگان توهین کنند.

به گزارش سرویس فضای مجازی خبرگزاری فارس،  قاسم جعفری عضو کمیسیون آموزش‌و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با سایت دانا، در واکنش به یادداشت توهین‌آمیز زیبا‌کلام در روزنامه ابتکار به نمایندگان مجلس، اظهار داشت: مجلس باید بر اساس وظیفه دینی و قانونی که دارد به کار خودش ادامه دهد یعنی اگر مجلس می‌خواهد اقدامی انجام دهد نباید از سرزنش کنندگان هیچ ابایی داشته باشد.

وی افزود:به قول حضرت امام (ره) که فرمودند:هرموقع دشمن از شما تعریف کرد نباید خوشحال باشیم و هرموقع که دشمن عصبانی شد وانتقاد کرد این یک علامت است و باید امیدوار باشیم که راه درست را رفته‌ایم.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: امثال زیبا کلام‌ بودند که سعی داشتند با جو دادن به مردم بگویند که در راهپیمایی ۱۳ ابان شرکت نکنند و شعاری در رابطه با آمریکا سر ندهند.

جعفری با بیان اینکه این  افراد دچار سوسولیسم سیاسی هستند، اظهار داشت:آنها حضور ،استقلال وهویت یک ملت را با سوسول بازیها اشتباه گرفته‌اندو وادادگانی‌هستند که دارند به دیگران کمک می‌کنند.

بنابراین گزارش، زیبا کلام به بهانه دفاع از فرجی دانا توهین بی سابقه‌ای رابه مجلس داشت و گفته که افراطیون اصولگرا در مجلس در برابر فرجی‌دانا صف‌آرایی کردند؛آقای فرجی‌دانا؛قرص و محکم بایستید و آنها را جدی نگیرید؛نمایندگانی که برخی از آن‌ها ۹۰درصد مردم حوزه انتخابیه شان به آنها رای ندادند چگونه می‌توانند مدعی سخن گفتن از جانب مردم شوند؟از تهدیدات نمایندگان اقلیت تندرو هراسی به دل راه ندهید.

بازگشت به صفحه نخست گروه فضای مجازی

انتهای پیام/

منبع : فارس نیوز۱۴