سرمربی تیم فوتبال شهرداری یاسوج گفت: شهرداری و شورای شهر زیر پای تیم شهرداری یاسوج را خالی نمی‌کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از ، هادی برگی‌زر عصر امروز در آخرین تمرین تیم فوتبال شهرداری برای دیدار مقابل استقلال اهواز در چارچوب رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور به وضعیت زمین تختی شهر اشاره کرد و گفت: این زمین تنها از نظر فدراسیون برای بازی آماده است.

وی با تقدیر از تلاش‌های شبانه‌روزی شهردار یاسوج، سرپرست تیم فوتبال شهرداری و قائم‌مقام این باشگاه که همه نیروها و پرسنل خدماتی را برای آماده‌سازی این زمین به کار گرفتند، تصریح کرد: اما برای انجام یک بازی خوب و تماشاگرپسند در این زمین مشکل خواهیم داشت.

برگی‌زر از تنها برگزاری ۵ جلسه تمرین در یک ماه گذشته در زمین چمن خبر داد و گفت: این پنج جلسه یکی در مشهد، دو جلسه در پاتاوه،  یک جلسه در باشت و یک جلسه در بوده است.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری یاسوج افزود: بقیه تمرینات تیم ما در سالن بوده است و از این نظر شاید بازیکنان نسبت به زمین ناآشنا باشند.

وی از جلسه شب گذشته کادر تیم با شهردار یاسوج و مدیرعامل این باشگاه گفت و افزود: من هم به نوبه خود این سخن را که عده‌ای می‌گویند شهرداری و شورای شهر قصد تیم‌داری را ندارند در این جمع که دو تن از اعضای شورای شهر هم حضور داشتند مطرح کردم.

برگی‌زر با انتقاد از بیان چنین موضوعی در روزهای حساس لیگ، تصریح کرد: برای این که از زبان خودشان بشنوم این موضوع را مطرح کردم که شهردار یاسوج قویاً این شایعه را رد کرد.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری یاسوج افزود: شهردار معتقد است که باید برای احترام به مردم شهر یاسوج و جوانان ورزش‌دوست این تیم را با همه توان حمایت کنیم.

انتهای پیام/۲۵۷۱/ط۳۰

منبع : فارس نیوز