رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد گفت: فیلم انیمیشن محراب آرامش از تولیدات حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد در ادامه موفقیتهای خود جایزه جشنواره جهانی فیلم “آچاریاتولسی” هند را از آن خود کرد.

یاسوج ۲۴؛ شریف اسلامی در جمع خبرنگاران افزود: انیمیشن محراب آرامش به کارگردانی خانم زیبا ارژنگ، جایزه دوم بهترین انیمیشن این جشنواره جهانی را از آن خود کرد.
وی بیان کرد: این جشنواره با موضوع صلح، عدالت اجتماعی و محیط زیست اول و دوم سپتامبر در ایالت راجستان هند برگزار شد.
اسلامی با بیان اینکه محراب آرامش انیمیشنی دو بعدی در مدت زمان چهار دقیقه است که در قالبی نو و زیبا داستان ضامن آهو را روایت می کند، گفت: این فیلم از تاکنون ۱۳حضور بین المللی در جشنواره های مختلف جهانی و قاره های مختلف داشته است و پیش از این در جشنواره فیلم صربستان فینالیست شده بود.
رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد گفت: حضور در جشنواره های جهانی فیلم در کشورهای امریکا(سه حضور)، انگلستان، ایتالیا، اکراین، کره جنوبی، آلبانی، برزیل، روسیه و … از جمله دست آوردهای این انیمیشن حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد طی ۸۰ روز گذشته بوده است.
وی بیان کرد: عوامل فیلم محراب آرامش عبارت اند از: طراح و کارگردان: زیبا ارژنگ، تدوین: بنیامین قچاق، طراحی صدا: علی علیدوستی، تهیه کننده: حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد.

انتهای پیام/