دهدشت- ایرنا- – معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به بارش برف سنگین در روزهای اخیر گفت: جاده ارتباطی ۳۵۰ روستای این استان همچنان مسدود است.

پژمان نیک اقبالی یکشنبه شب در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به فعالیت ستاد بحران استان از زمان بارش نخستین برف در مناطق سردسیری افزود: با توجه به شدت بارش برف روزهای گذشته بازگشایی جاده های روستایی به کندی صورت می گیرد.

وی ادامه داد: در بارش برف روزهای گذشته افزون بر دو هزار کیلومتر از راههای روستایی مسدود شده بود.

وی با بیان برف گیر بودن تمامی جاده های روستایی شهرستانهای سردسیری بویراحمد و دنا و بخشی از شهرستان کهگیلویه اظهار کرد: بارش ۵۰ سانتیمتری برف بازگشایی جاده ها را با مشکل مواجه کرده است.

نیک اقبالی تصریح کرد: از مردم درخواست می شود از تردد غیرضروری در جاده های برف گیر پرهیز کرده و در صورت لزوم با رعایت نکات ایمنی مسافرت کنند.

وی ابراز داشت: ستاد مدیریت بحران کهگیلویه و بویراحمد با تمام ظرفیت و امکانات آماده بازگشایی راه های ارتباطی و مقابله با مشکلات احتمالی است.

معاون عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد پیشتر بیان کرده بود که جاده ارتباطی ۵۰ روستای دور دست در شهرستانهای دنا و بویراحمد از بارش برف های قبل بازگشایی نشده است.

۷۵۳۱/۵۶۶

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبیر
<a href="mailto:' newsroom@.net

منبع : خبرگزاری ایرانا