اداره ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج اعلام کرد: ثبت نام دوره های کارشناسی ((پیوسته و ناپیوسته)) بدون آزمون (پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی) دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج تمدید شد.

یاسوج ۲۴؛  براساس این گزارش، ثبت نام همه گروه های آزمایشی در دوره های کارشناسی(( پیوسته و ناپیوسته )) سوابق تحصیلی تا ساعت ۲۴ جمعه ۲۳ شهریور تمدید شده است.

داوطلبان دوره های کارشناسی(( پیوسته و ناپیوسته )) پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی می توانند نسبت به ثبت نام ، ویرایش رشته/ محلها یا اضافه نمودن سایر گروههای آزمایشی اقدام نمایند.

داوطلبان برای انتخاب رشته از گروه های آزمایشی دیگر می توانند با شناسه کاربری و کلمه عبور ارائه شده از سیستم که با آن ثبت نام کردند وارد سامانه شوند ، منو سمت راست گزینه اضافه کردن گروه آزمایشی را انتخاب کنند و سپس گروهی که مورد نظرشان است را انتخاب نمایند و از منو سمت راست گزینه تغییر گروه آموزشی را انتخاب کنند و گروه مورد نظرشان را تغییر دهند و از همان منو سمت راست ثبت رشته را انتخاب و اقدام به پرداخت هزینه و سپس انتخاب رشته در گروه جدید نمایند.

با توجه به اینکه پذیرش متقاضیانِ بدون آزمون، بر اساس سوابق تحصیلی آنها انجام می پذیرد، لذا داوطلبین دقت نمایند اطلاعات تحصیلی خود، از جمله: مدرک تحصیلی پایه (منظور از مقطع پایه، مدرک تحصیلی قبلی مانند دیپلم یا کاردانی)، معدل و نام رشته ی مقطع پایه و نام آموزشگاهی که از آن فارغ التحصیل شده اند و سایر مشخصات تحصیلی و شخصی خود را به درستی وارد نمایند. زیرا در صورت مشاهده ی هر گونه مغایرت، بین (اطلاعات ثبت شده) با (اصل مدارک داوطلبین)، از ادامه ی فرایند ثبت نام دانشجو، جلوگیری به عمل خواهد آمد.

انتهای پیام/

♦️