گچساران – ایرنا – تیم نفت و گاز از هفته پانزدهم لیگ دسته اول فوتبال کشور بندر کنک را با نتیجه سه بر یک شکست داد تا رکورد شکست ناپذیری خود را در خانه را حفظ کند.

به گزارش خبرنگارایرنا، تیم فوتبال نفت گچساران در یک دیدار حساس و پربرخورد توانست با یک بازی هجومی و برتر سه امتیاز حساس این بازی خانگی را از آن خود کند.

این باری با حضور پرشور سه هزار تماشاگرگچسارانی در زیر بارش باران انجام شد.

گل های این بازی را برای طلایی پوشان نفت و گاز گچساران پیمان رنجبری در دقیقه یک،مدافع حریف در دقیقه۲۰ و علی کریمی در دقیقه۹۳ به ثمر رساندند و تنها گل تیم البدر بندر کنگ از روی نقطه پنالتی از سوی عیسی آل کثیر در دقیقه۲۶ زده شد.

این بازی که عصر امروزبه قضاوت ایمان کهیش در ورزشگاه اختصاصی تیم نفت گچساران برگزار شد،شش کارت زرد و یک کارت قرمز در بر داشت که سهم تیم نفت گچساران یک کارت قرمز و پنج کارت زرد بود.

در این دیدار نبی الله اسدی به جای محمد خان احمدی در دقیقه۵۴ و علی مولایی بجای پیمان رنجبری در دقیقه۷۲ و علی کریمی بجای فرشید علیزاده در دقیقه۷۸ برای تیم نفت و گاز گچساران وارد زمین مسابقه شدند.

برای تیم البدر بندر کنگ سعید عنافچه، محسن رحیمی و ولید نوری به ترتیب جایگزین محمد امین درویش و سعید عنافچه و علی حسینی شدند

در این دیدار تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در هر دو نیمه با سود بردن از بازیکنان تاکتیکی در میانه میدان تیم برتر میدان بود و توانست با ایجاد موقعیت های مختلف گلزنی با پیروزی پر گل بدون توجه به بازی فردا به صدر جدول گروه خود صعود کند.

تیم نفت و گاز گچساران با این پیروزی با کسب ۲۵ امتیاز از ۱۵بازی صدرنشین هفته شانزدهم لیگ دسته یک فوتبال کشور شد و باید منتظر نتیجه بازی فردا ایرانجوان بوشهر مقابل پارسه تهران برای حفظ این صدر نشینی بماند.

۸۱۴۳/۶۷۱

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبیر
<a href="mailto:' newsroom@.net

منبع : خبرگزاری ایرانا