مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: تکریم ارباب رجوع و تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان از مهم‌ترین برنامه‌های کیفی‌بخشی در آموزش و پرورش است.

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، هادی زارع‌پور صبح امروز در جمع کارکنان اداره‌ کل آموزش و پرورش استان اظهار کرد: در آموزش و پرورش با جامع‌نگری به همه بخش‌ها توجه شود تا رشدی متعادل و متوازن داشته باشیم.

مدیر‌کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: باید وضعیت موجود در آموزش و پرورش را بررسی و برنامه‌های مفید، کارا و اثربخش استمرار یابد و برنامه‌هایی که نارسایی دارد باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

وی عنوان کرد: در عرصه تعلیم و تربیت باید با برنامه‌ریزی، سازماندهی و هماهنگی باید به گونه‌ای عمل کنیم که خروجی و نتیجه کار در آموزش و پرورش ارتقاء کیفیت باشد.

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد به بخشی از برنامه‌های خود در جهت ارتقاء کیفی آموزش و پرورش اشاره کرد و افزود: فعال شدن گروه‌های آموزشی و برنامه‌ریزی کارگروه‌های آموزشی، توسعه مسابقات علمی، ایجاد شور و نشاط تحصیلی و انگیزش در مدارس، کیفی‌بخشی فعالیت‌های قرآنی و کتابخانه‌ها، قانونمندی و ضابطه‌بندی در اجرای امور، تکریم ارباب رجوع و تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان و ارتقاء برنامه‌ای تربیتی در مدارس از مهم‌ترین برنامه‌های کیفی‌بخشی در آموزش و پرورش است. 

انتهای پیام/۸۲۰۰۹/خ۲۰/ظ۱۰۰۴

منبع : خبرگزاری فارس