طی چند روز اخیر صحبت هایی در رابطه با حضور جناب آقای دکتر احمدی نژاد رئیس دولت های نهم و دهم در استان انتشار پیدا کرده که جای تامل و بحث دارد.

مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین یاسوج ۲۴ است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.

بنام خدا
(توصیه ای به دلسوزان نظام در استان)
طی چند روز اخیر صحبت هایی در رابطه با حضور جناب آقای دکتر احمدی نژاد رئیس دولت های نهم و دهم در استان انتشار پیدا کرده که جای تامل و بحث دارد. تعدادی از رسانه ها با برخی از فعالین سیاسی در استان در همین رابطه مصاحبه هایی داشته اند و به بزرگنمایی این مصاحبه ها بیش از آنچه ظرفیتشان بوده است پرداخته اند که خروجی نهایی این مصاحبه ها، مخدوش کردن بیش از حد چهره رئیس جمهور مردمی دولتهای نهم و دهم و مخدوش شدن چهره خود این فعالین سیاسی در استان بوده است و به تبع آن ایجاد شکاف در بین جریان حزب الهی و دلسوزان واقعی انقلاب در استان که این خود محصولش، بی اعتمادی و اصطکاک بیشتر می باشد. فلذا لازم است فعالین سیاسی در رابطه با صحبتهایشان، هم موقعیت کنونی استراتژیک نظام را در نظر گرفته و هم انصاف را در رابطه با جناب آقای دکتر احمدی نژاد داشته باشند. خود این فعالان سیاسی بخوبی واقفند بویژه دولت نهم چه دستاوردهای خوبی برای مردم و نظام در سطوح داخلی و خارجی داشته است که نقطه اوجی بودند از لحاظ خدمتگزاری به مردم، ایجاد رفاه عمومی و سربلندی نظام در سطح بین المللی، هر چند در این بین شخص دکتر احمدی نژاد در برهه ای از زمانها اشتباهاتی هم داشته است چه در زمان دولتهای نهم و دهم و چه زمان بعد از ریاست جمهوری اش ولیکن دلسوزان واقعی نظام باید مواظب باشند که فرصت سوء استفاده را نباید به معامله گران دولت و مجلس کنونی داد همانهایی که امروزه می بینیم چه بر سر مردم که نیاورده اند و با دواندن اسب چموش نفاق و اختلاف در میدان انقلابیون و مردم باعث چه بدبینی هایی که نشده اند و هم مراقبت کنند دستاویزی برای دشمنان داخلی و خارجی تا دندان مسلح نشوند که منتظر هر فرصتی جهت ساقط کردن نظام عزیز اسلامی مان هستند.
این حقیر به عنوان برادری کوچک توصیه ای به فعالین سیاسی اجتماعی دلسوز نظام در سطح استان دارم به هوش بوده و دقت کنند با هر صحبت و یا هر عملی دل رهبر و مولایمان را نلرزانند، میدان کفت و کوز و تاخت و تاز را برای معامله گران، سوء استفاده کنندگان و معاندین نظام مقدسمان بیشتر فراهم نکنند بخصوص در چنین روزهایی که مردم عزیز کشورمان، مظلوم سیاستها و برنامه های غلط … گشته اند.
با احترام
“دکتر
رئیس ستاد مردمی انتخاباتی حجت الاسلام رئیسی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان

انتهای پیام/