فرماندار چرام گفت: برای رفع مشکلات شهرستان‌ها باید برنامه‌ریزی داشته باشیم و بدانیم که مشکلات تنها با چانه‌زنی برطرف نمی‌شود.

 علیرضا نیکروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج اظهار کرد: یکی از کارهای خوب و ارزشمند استاندار برگزاری گردهمایی فرمانداران و بخشداران بود که در آن مشکلات هر شهرستان توسط فرمانداران بیان شد.

وی گفت: با این نشست امیدواری زیادی برای رفع مشکلات فراهم کرد و توانستیم بسیاری از معضلات شهرستان‌های خود را بیان کنیم.

فرماندار شهرستان چرام در ادامه گفت: اعتقاد دارم که مشکلات را می‌توان با نشست‌ها و جلسات هم‌اندیشی این‌گونه برطرف کرد و تیم مدیریت جدید استان هم نشان داد که به خرد جمعی اعتقاد دارد.

نیکروز یکی از دغدغه‌های خود را برطرف شدن مشکلات معادن فسفات چرام عنوان کرد و افزود: اگر مشکلات برطرف شود در تولید و اشتغال این شهرستان تحولی بزرگ ایجاد خواهد شد.

وی برنامه‌ریزی برای رفع مشکلات را چاره‌ساز بسیاری از معضلات دانست و گفت: اگر برنامه‌ریزی باشد نیازی به چانه‌زنی‌ نخواهد بود.

وی به برخی مشکلات حوزه مدیریتی خود اشاره کرد و گفت: چرام توانمندی‌های زیادی در بخش‌های مختلف از جمله در گردشگری و کشاورزی و باغداری دارد که با فعال کردن هر چه بیشتر این بخش‌ها رونق کسب و کار و اشتغال را فراهم خواهد کرد.

فرماندار شهرستان چرام برخی مشکلات در خصوص گازرسانی به مناطقی همچون سادات امام‌زاده علی، مشکلات مخابراتی و همچنین عدم تجهیز فرماندهی انتظامی این شهرستان را از دیگر مشکلات این شهرستان بیان کرد.

انتهای پیام/۲۵۷۱/خ۳۰/ض۱۰۰۲

منبع : خبرگزاری فارس