رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد از توزیع سبد کالایی دولت در ۲۷ مرکز عرضه کالا در این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از ، داریوش دیودیده عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به توزیع سبد کالایی دولت از سیزدهم بهمن‌ماه جاری اظهار داشت: این سبد کالایی رایگان شامل ۱۸۰۰ گرم روغن ،۱۰کیلوگرم برنج، ۴ کیلوگرم گوشت مرغ، ۸۰۰ گرم پنیر و ۱۸۰۰گرم تخم‌مرغ است.

وی بیان کرد: براساس دستورالعمل اجرایی دولت و وزارت صنعت، معدن و تجارت این سبد کالایی تا پایان امسال و در دو نوبت به شاغلان و بازنشستگان ،نیروهای مسلح، کارگران، خبرنگاران و هنرمندان، دانشجویان متأهل، طلاب و سرپرستان خانوارهای زیر پوشش کمیته امداد امام(ره) و بهزیستی ارایه می‌شود.

دیودیده با بیان اینکه مهلت دریافت این سبد کالایی تا پایان بهمن امسال خواهد بود، افزود: مشمولان دریافت این کالا می‌توانند از روز یکشنبه ۱۳ بهمن به شبکه‌ها و فروشگاه های زنجیره‌ای مشخص شده در نقاط مختلف مراجعه کنند.

توزیع سبد کالایی در ۲۷ مرکز عرضه در سطح استان

این مسئول در سازمان صنعت معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: هم اکنون ۲۷ شبکه و عامل توزیع سبد کالایی رایگان دولت در شهرها و بخش‌های مختلف استان تعیین شده است.

وی به همه هم استانی‌ها که سبد کالایی شامل آنها می‌شود توصیه کرد که از بابت دریافت سبد کالای خود هیچ‌گونه نگرانی نداشته باشند و نیازی به ازدحام و تشکیل صفوف طولانی نیز وجود ندارد.

این مسئول با بیان اینکه تدابیر لازم برای توزیع سبد کالایی در نقاط مختلف استان اندیشیده شده است، ابراز داشت: اگر احیانا یک یا چند قلم از سبد کالای در یکی از مراکز تمام شده باشد و به دست کسی نرسد این سهمیه در کارت سرپرست خانوار محفوظ است و افراد می‌تواند با مراجعه به سایر مراکز توزیع نسبت به دریافت آن اقدام کند.

ضرورت همراه داشتن کارت ملی و کارت بانکی ویژه دریافت یارانه سرپرست خانوار

وی ابراز داشت: همراه داشتن کارت ملی و کارت بانکی ویژه دریافت یارانه سرپرست خانوار برای دریافت سبد کالایی دولت الزامی است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد افزود: متقاضیان می توانند قبل از مراجعه به مراکز توزیع با ارسال کد ملی خود به شماره ۵۰۰۰۴۹۹ و یا مراجعه به پایگاه اینترنتی www.yaranehkala.ir از دریافت این سبد کالایی مطلع شوند.

سبد کالایی کاملاً رایگان است

وی در پایان با بیان اینکه سبد کالایی کاملا رایگان است، عنوان کرد: برای دریافت این سبد کالایی نیازی به پرداخت هیچگونه وجه یا تکمیل فرم و برقراری ارتباط با افراد غیر مرتبط وجود ندارد.

انتهای پیام/۸۲۰۰۸/ذ۳۰

منبع : فارس نیوز