مدیر آموزش و پرورش گچساران با تأکید بر اهمیت توجه به امور پرورشی و اخلاقی دانش‌آموزان گفت: مسائل آموزشی و علم‌آموزی باید در کنار توجه به تربیت دینی، پرورشی و اخلاقی دانش‌آموزان مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از گچساران، مدیر آموزش و پرورش این شهرستان ظهر امروز به همراه انوشیروان قیطاسی کارشناس مسئول متوسطه اول، علی دستان کارشناس دوره ابتدایی و اورنگ نارکی نماینده امور تربیتی و مشاور جوان این اداره در مجتمع‌های روستایی دیل و آرو حضور یافته و بخش‌های مختلف این مدارس را بازدید و سرکشی کردند.

بخش‌های مختلف ساختمانی، کلاس‌ها و موارد علمی، آموزشی و تربیتی این مدارس در این بازدید مورد بررسی قرار گرفت.

سپس نشستی با حضور مدیر، معاونان و معلمان این مجتمع برگزار شد و طی آن پیرامون مشکلات و کمبودهای موجود به بحث و بررسی پرداختند.

مدیر آموزش و پرورش گچساران در این جلسه اظهار کرد: تلاش برای کیفیت‌بخشی تحصیل دانش‌آموزان در همه نقاط شهری و روستایی بسیار دارای اهمیت است.

یدالله مرادی ابراز داشت: باید تلاش کرد تا در کنار علم‌آموزی به دانش‌آموزان هم‌ر‌‌استا و مطابق دستورات دین مبین اسلام، پرورش روحی نیز مورد توجه قرار گیرد.

وی گفت: توجه به مسائل آموزشی و پرورشی دانش‌آموزان، این آینده سازان میهن اسلامی در کنار توسعه فضاهای آموزشی در مناطق مختلف شهری و روستایی همواره باید مورد توجه معلمان و مربیان مدارس باشد و در این زمینه برنامه‌ریزی‌ها و پیگیری‌های لازم را داشته باشند.

مرادی یادآور شد: با تلاش و  برنامه‌ریزی دقیق زمینه رشد و شکوفایی استعدادها، توانمند‌ی‌ها و ظرفیت‌های نونهالان، نوجوانان و جوانان ایران اسلامی بیش از پیش فراهم می‌شود.

مدیر آموزش و پرورش گچساران با بیان این‌که ایجاد فضایی شاد و با نشاط برای دانش‌آموزان حتی در دورافتاده‌ترین روستاها نتیجه‌ای درخشان در حوزه‌های مختلف بر جای گذاشته است، ادامه داد: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همه کودکان، نوجوانان و جوانان و اقشار مختلف مردم در زمینه یادگیری مسائل علمی و حوزه‌های مختلف و در هر نقطه از کشور باشند، بهره‌مند هستند.

مرادی از مدیر، معاونان و معلمان این مدرسه خواست تا مشکلات را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به اداره آموزش و پرورش اطلاع داده تا برنامه‌ریزی، تصمیمات و راهکارهای لازم اتخاذ شود.

همچنین در پایان این جلسه از تلاش‌های پرویز صداقت و محمد جواد مصباح دو فرهنگی این منطقه که به درجه بازنشستگی نایل گردیده‌اند با اهدا لوح تقدیر قدردانی به عمل آمد.

انتهای پیام/۸۲۰۰۱/ط۳۰

منبع : خبرگزاری فارس