یاسوج ۲۴: پس از دیدارهای استاندار با اقشار مختلف بالاخره نوبت به دیدار با استاندار کهگیلویه و بویراحمد رسید دیداری که از نقادهای تند به تا استاندار کهگیلویه و بویراحمد را در خود داشت.

اصلاح طلبان توجه به اشتغال جوانان، بکارگیری نیروهای جوان و همسو با دولت و استفاده از ظرفیت زنان، توجه به جایگاه اصلاح طلبان با توجه به نقش ۱۰۰ درصدی آنها در پیروزی روحانی و مقابله با قومیت گرایی را مهم ترین خواسته های خود بیان کردند.

افراد شاخص جبهه اصلاح طلبی البته نقدهای تند و تیزی هم داشتند آنها از استاندار خواستند به نیروی اصلاح طلبی که پایگاه عمده رای آوری روحانی بود توجه بیشتری شود و برخی بداخلاقی ها با آنان نیز به شدت جواب داده شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز مقابله جدی با قومیت گرایی و شایسته سالاری را بدون در نظر گرفتن گرایش سیاسی مهم ترین اولویت ها می داند و البته هشدار داده که شرطش برای انتخاب مدیران بومی به فراموشی سپردن بحث سردسیری و گرمسیری است.

استان کهگیلویه و بویراحمد سالهاسات وامانده در مسائل قومیتی و سردسیری و گرمسیری شده است متاسفانه این نگاه مخرب زاییده نوع عملکرد خود مدیران و بعضاً نمایندگان استان است./بویرنیوز