رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج در همایش حقوق شهروندی در یاسوج اظهار داشت: امروز تمرکز اصلی جبهه ای که آمریکا و غرب علیه نظام جمهوری اسلامی ایران شکل داده ممانعت از رشد علمی و فناوری کشور ما است.

یاسوج۲۴: نخستین ملی تبیین و ابعاد آن از منظر فقه، حقوق و علوم انسانی صبح امروز با حضور نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج برگزار شد.

آرمین محمودی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج در این همایش با اشاره به اهمیت در دنیای امروز گفت: دانشگاه با آموزش استمرار پیدا کرده و با به بلوغ می‌رسد.

وی ادامه داد: در این زمان برای ورود به دنیای جدید نیازمند مجوز هستیم و این مجوز چیزی جز انجام کارهای پژوهشی نیست.

محمودی با بیان اینکه پژوهش راه رسیدن به توسعه یافتگی است افزود: پژوهش سبب می‌شود مدارس بالنده، دانشگاه ها متحول و ملت ها زنده نگه داشته شوند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج عنوان داشت: امروز تمرکز اصلی جبهه ای که آمریکا و غرب علیه نظام جمهوری اسلامی ایران شکل داده ممانعت از و فناوری کشور ما است.

وی با بیان اینکه امروز بعد از سه دهه کابوس آمریکایی ها به واقعیت پیوسته است ابراز داشت: کشور ایران انقلابی تشکیل داد که نه تنها تحریم ها آن را از پای در نیاورده است بلکه در حوزه های مختلف علمی، اقتصادی، نظامی، دفاعی و غیره به عنوان یک قدرت در سطح جهانی تبدیل شده است./تسنیم