امیدواریم فرمانداران جدید با تحقق شعار اعتدال در حوزه های استحفاظی خود بستر توسعه همه جانبه را فراهم آورند.

: نماینده کهگیلویه ، بهمئی ، چرام و لنده در مجلس نهم شورای اسلامی از عزل تمامی فرمانداران حوزه انتخابیه خود در دولت تدبیر و امید خبرداد.

” حجت الاسلام سیدعلی محمد بزرگواری ” در گفت و گو اختصاصی با عصردنا گفت: تغییر و تحول در هردولتی طبیعی است و عزل تمامی فرمانداران حوزه انتخابیه ما از سوی دولت جدید نیز طبیعی بوده و بستگی به تصمیمات دولتمردان این دولت دارد.

وی زمان عزل چهارفرماندار حوزه انتخابیه خود در را در آینده ای نه چندان دور عنوان و خاطرنشان کرد: فرمانداران کنونی و یا مدیران دولت اصولگرای دهم نباید انتظار داشته باشند در دولت جدید نیز یا فرماندار باشند یا مدیر.

این نماینده اصولگرای مجلس نهم شورای اسلامی افزود: امیدواریم فرمانداران جدید با تحقق شعار اعتدال در حوزه های استحفاظی خود بستر توسعه همه جانبه را فراهم آورند.

بزرگواری بدون اشاره به نام فرمانداران جدید شهرستان های چرام و کهگیلویه در حوزه انتخابیه خود ، اظهارامیدواری کرد فرمانداران جدید سبب رفع مشکلات و موانع کنونی در بخش های مختلف برای خدمتگزاری بیشتر به مردم شوند.

به گزارش عصردنا، تاکنون دو فرماندار لنده و بهمئی در حوزه انتخابیه ” حجت الاسلام بزرگواری ” مشخص شده که انتخاب دو فرماندار شهرستان های کهگیلویه و چرام نیز در حال اتمام روند اداری خود است.

پایان پیام

منبع : عصردنا