مربی نفت و گاز گچساران گفت: تماشاگران گچسارانی مظلوم واقع شده‌اند.

آرتا منهاجی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در گچساران در واکنش به جریمه تیم نفت و گاز گچساران با رأی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال کشور، اظهار کرد: برای اینکه من افزون بر هشت سال در این لیگ سابقه حضور دارم این سئوال پیش می‌آید که چرا این جریمه در مورد مابقی تیم‌ها اعمال نمی‌شود.

وی افزود: من مطمئن هستم با سند، مدرک و فیلم  ثابت کنم که تماشاگران گچسارانی نسبت به تماشاگران دیگر شهرها مظلوم واقع شده‌اند.

منهاجی در پاسخ به این سئوال فارس مبنی بر لزوم بسترسازی فرهنگی برای تماشاگران، بیان داشت: در مورد فرهنگی که باید در میان تماشاگران ایجاد شود، درست اشاره کردید، این کاری بلند مدت است.

مربی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران با بیان اینکه شاید مردم و تماشاگران ما به خاطر ایجاد هیجان، یا عدم رضایت از نتیجه تیم یا برخی صحنه‌های بازی اعتراضی کرده باشند، خاطرنشان کرد: این مسئله با فرهنگ‌سازی که کاری بلندمدت است، به نتیجه می‌رسد.

منهاجی در پاسخ سئوال دیگر فارس مبنی بر وضعیت نفت و گاز گچساران برای دیدار با آلومینیوم هرمزگان، عنوان کرد: افتخار حضور دوساله در تیم هرمزگانی و کسب یک قهرمانی لیگ یک با این تیم شناخت نسبتاً خوبی را از این تیم به من داده است.

مربی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران اظهار کرد: اگر چه نفرات جدیدی به مجموعه تیم هرمزگانی وارد شده‌اند اما ما از این تیم شناخت لازم را داریم و بررسی‌های لازم نیز انجام شده است.

منهاجی تأکید کرد: بازیکنان تیم فوتبال نفت و گاز گچساران نیز در شرایط بسیار مطلوبی قرار دارند و به جز دو بازیکن مصدوم تیم مابقی بازیکنان در شرایط خوبی به سر می‌برند.

وی با بیان اینکه آمادگی مطلوب بازیکنان نفت و گاز گچساران کار را برای انتخاب ارنج اصلی تیم بسیار سخت کرده است، اذعان کرد: این آمادگی مطلوب کار را برای انتخاب ۱۸ نفر نیز سخت کرده است.

منهاجی تصریح کرد: شک ندارم که بازی نفت و گاز گچساران و آلومینیوم هرمزگان زیبا و حساس برگزار می‌شود.

این مربی شاغل در لیگ دسته یک فوتبال کشور در پاسخ به سئوال فارس مبنی بر وضعیت و روند کیفیت بازی نفت و گاز به دلیل نبود تماشاگران، ابراز کرد: نبود تماشاگران ۱۰۰ درصد در روند رو به رشد نفت و گاز تأثیر منفی خواهد گذاشت.

منهاجی در پایان با اشاره به یکی از جریمه‌های کمیته انضباطی مبنی بر کسر یک امتیاز از نفت و گاز گچساران، افزود:  فکر کنم دو روز پیش بود که شنیدم این قانون را خود فدراسیون تأیید نکرده و این می‌تواند در آینده بسیار مسئله‌ساز باشد.

انتهای پیام/۸۲۰۱۴/ذ۳۰

منبع : خبرگزاری فارس