معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از دستگاه‌های دولتی و نهادهای مردمی خواست تا از تمام ظرفیت خود برای برگزاری باشکوه مراسم دهه فجر استفاده کنند.

فتاح محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در با اشاره به اهمیت برگزاری باشکوه مراسم دهه مبارک فجر اظهار داشت: باید از ظرفیت‌ همه دستگاه‌های دولتی و مردمی برای برگزاری مراسم مربوط به این ایام بهره ببریم.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار اضافه کرد: باید سعی شود که نقش مردم در برگزاری این جشن پررنگ باشد و این مراسم با محوریت مردم انجام گیرند.

وی افزود: ما میراث‌دار خون‌هایی هستیم که در راه پیروزی و تثبیت انقلاب اسلامی نثار شد و باید به بهترین شکل ممکن از دستاوردهای حاصل از آن پاسداری کنیم.

محمدی با بیان اینکه برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی نقش موثری در تنویر افکار دانشجویان پیرامون ابعاد مختلف انقلاب عظیم ملت ایران دارد، تصریح کرد: کرسی‌های آزاداندیشی باید به بهترین نحو در دانشگاه‌ها و مجامع علمی برگزار شود.

لزوم انعکاس خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به وجود تنش‌های فراوان در منطقه خاورمیانه عنوان کرد: به همین علت باید مراسم و برنامه‌های مربوط به سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با شکوه هرچه بیشتر برگزار شود.

محمدی با بیان لزوم ارائه گزارش خدمات انجام شده در طول سال‌های پس از انقلاب خاطرنشان کرد: این خدمات باید با اقدامات صورت گرفته در پیش از انقلاب مقایسه شود تا ارزش عملکرد نظام اسلامی بیشتر روشن شود.

وی عنوان کرد: باید سعی شود روند شکل‌گیری و پیدایش انقلاب اسلامی و تاثیرات آن در بیداری اسلامی از سوی کارشناسان تبیین و بازگو شود.

انتهای پیام/۸۲۰۰۸/غ۲۰

منبع : فارس نیوز