نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: هنگامی علم از مسیر الهی خود خارج می‌شود که سایه سیاست و باند و جناح بر روی آن قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، آیت‌الله سیدشرف‌الدین ملک‌حسینی عصر امروز در دیدار با اعضای هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی یاسوج اظهار کرد: هنگامی علم از مسیر الهی خود خارج می‌شود که سایه سیاست و باند و جناح بر روی آن قرار گیرد.

نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد مصلحت مردم را مهم‌تر از خواسته‌های آنان دانست و تصریح کرد: کارهای غیراصولی هنگامی صورت می‌گیرد که مصالح مردم را فدای نیازها کنیم.

ملک‌حسینی فشارها و سیاست‌زدگی و نگاه قومی و طایفه‌ای را آفتی بزرگ برای خدمت دانست و گفت: چنین تفکراتی موجب می‌شود که نتوانیم برای خدمت عزم جدی داشته باشیم. 

نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری غفلت جامعه از ظرفیت‌های انسانی را ظلم بزرگی دانست و گفت: با تفکر فردی و به تنهایی نمی‌توان هدف و مقصد را تعیین کرد و از همین رو تنها راه نجات جامعه استفاده از تمام استعدادها و ظرفیت‌های موجود است.

وی با اشاره به محرومیت‌هایی که کهگلویه و بویراحمد در همه زمینه‌ها دارد، تصریح کرد: مسئولان همت و تلاش مضاعف خود را به کار گیرند تا بتوان به بهترین شکل ممکن به مردم این استان خدمت کرد.

انتهای پیام/۲۵۷۱/غ۲۰

منبع : خبرگزاری فارس