نماینده دانشگاه آزاد یاسوج در تشکل‌های اسلامی دانشگاه‌های آزاد کهگیلویه و بویراحمد گفت: تغییر ۸۰ درصد مدیران دانشگاه آزاد تامل‌برانگیز است.

سایت مردم استان (ک و ب)؛ در نشست دانشجویی که با حضور مسئولان ارشد استانی از جمله و مرکز استان برگزار شد، اظهار کرد: دانشگاه آزاد دارای یک ثروت بزرگ از نظر فضاهای فیزیکی است که با ذخایر برخی بانک‌های عامل کشور برابری می‌کند.

این فعال سیاسی دانشجویی در استان با ابراز انتقاد از تغییرات گسترده‌ای که طی چند ماه اخیر در دانشگاه آزاد صورت گرفته به سیر اخراج دانشجو از ریاست این دانشگاه و جایگزینی به عنوان رئیس جدید اشاره کرد و گفت: به راستی منافع چه کسانی در خطر بود که چنین شتابزده آقای دانشجو را از دانشگاه برکنار کردند و چرا میرزاده در دوران سرپرستی خود بر دانشگاه آزاد بیش از ۸۰ درصد مدیران دانشگاه آزاد را تغییر داد.

بیگلری تمام این اقدامات را حساب شده دانست و گفت: اینکه محسن هاشمی به عنوان معاون عمرانی دانشگاه برگزیده می‌شود برای بسیاری جای سؤال است و مگر چه اتفاقی می‌خواهد رخ دهد که چنین فردی را به این منصب برمی‌گزینند.

این فعال دانشجویی در استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: سپردن مسئولیت‌ها به برخی افراد و همچنین برنامه‌ریزی برای تسخیر بعضی جایگاه‌ها انسان را به تأمل وا می‌دارد.

وی سپردن برخی امور همچون معاونت عمرانی دانشگاه آزاد و یا مناطق آزاد را معنادار دانست و گفت: نباید اجازه دهیم با پول دانشجویان کسی به فکر انتقام‌جویی باشد.

بیگلری در ادامه با بیان این‌که در این مدت استاندار کهگیلویه و بویراحمد را فردی معتدل دیده‌ایم، تصریح کرد: اگر می‌بینیم که برخی فتنه‌گران و ساختارشکنان وی را تحریم می‌کنند به همین دلیل است./ فارس