استاندار کهگیلویه و بویراحمد بر لزوم تشکیل شورای ورزش در استان تاکید کرد.

 سید موسی خادمی ظهر امروز در مراسم تجلیل از ۱۲۶ و مدال‌آور شهرستان بویراحمد با تبریک به جامعه ورزشی استان اظهار کرد: از کلیه دست‌اندرکاران که به ورزش اهمیت دادند و چنین مراسمی برگزار کردند تشکر و قدردانی می‌کنیم.

استاندار با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری پیرامون ورزش گفت: معظم‌له تهذیب، تحصیل و ورزش را سه اصل مهم عنوان کردند که علم و تهذیب در کنار ورزش بسیار مهم و اساسی است.

وی ورزش را کم‌ هزینه‌ترین اصل در کاهش جرائم و آسیب‌های اجتماعی عنوان کرد و گفت: توجه به ورزش و اجرای برنامه‌های مختلف به منظور ارتقای ورزش و حضور ورزشکاران در میادین مختلف می‌تواند به بهداشت اجتماعی، روانی در جامعه کمک ‌کند.

خادمی با اشاره به این که تعداد ورزشکارانی که امروز در حوزه شهرستان بویراحمد تجلیل شدند نشان از افق روشن و کارگشا در ورزش استان است، گفت: با توجه به وضعیت مالی در بخش ورزش آنچه که داریم از تلاش و همت والای جامعه ورزش استان است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در ادامه با بیان این که جامعه ورزش استان همواره دارای نواقصات و مشکلاتی است، گفت: انتظار می‌رود مدال‌آوران و قهرمانان با تشکیل شورا و کانونی پیگیر مشکلات و مطالبات خود باشند.

مسئول ارشد اجرایی در کهگیلویه و بویراحمد از اولویت‌های کاری خود توجه به امر ورزش عنوان کرد و گفت: با توجه به این که در بسیاری از مسائل، استان دچار عقب‌ماندگی‌ شده و باید بر اساس اولویت آن‌ها را پیگیری و بررسی کرد و نتیجه‌ای به منظور رسیدگی و رفع موضوع لحاظ کرد.

خادمی خاطرنشان کرد: نمی‌توان در استانی‌ که همواره شاهد عقب‌ماندگی در حوزه‌های مختلف هستیم تنها به یک موضوع آن پرداخت بلکه باید با رعایت اولویت‌ها به موارد مدنظر رسیدگی کرد مثلا حوزه راه را فدای ورزش و یا حوزه روستا را فدای دیگر موارد و مشکلات نکنیم.