استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: تشکل‌های زیست‌محیطی برای نجات رود بشار و احیای تپه استانداری چاره‌اندیشی کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از ، سید موسی خادمی دوشنبه شب در دیدار با دبیران تشکل‌های مردم‌نهاد با بیان اینکه اکنون بیش از هر زمان به حضور تشکل‌های مردم‌نهاد در موضوعات زیست محیطی نیاز داریم، اظهار کرد: باید به آنچه که نیاز دارد و اولویت واقعی است، پرداخت.

وی گفت: باید به جای توجه به بحث‌های فرعی همچون عزل و نصب‌ها و این چنین موضوعاتی که اولویت استان نیست به موضوعاتی بپردازیم که برای توسعه و پیشرفت کهگیلویه و بویراحمد نیاز است.

وی با توصیه به دبیران سمن‌ها برای وارد نشدن به موضوعات فرعی که دردی از استان را دوا نمی‌کنند، تصریح کرد: اکنون در زمینه مشکلات زیست محیطی مشکلات زیادی هست که باید به آن‌ها توجه شود.

خادمی گفت: پرداختن به موضوعاتی همچون سرنوشت رود بشار، تپه مخروبه استانداری، سرنوشت پارک جنگلی یاسوج و یا حمایت از حیات وحش اولویت تشکل‌های مردم‌نهاد است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به عقب ماندگی تاریخی استان از موضوعی به نام فامیل‌بازی در این استان سخن به میان آورد و گفت: این گونه ارتباطات به استان ضربه وارد می‌کند.

خادمی فردگرایی را یکی دیگر از مشکلات پیش روی توسعه کهگیلویه و بویراحمد نام برد و گفت: باید با هم بودن و کنار هم کار کردن را بهتر و بیشتر بیاموزیم.

انتهای پیام/۲۵۷۱/صا۲۰

منبع : فارس نیوز