یاسوج ۲۴: حجت الإسلام و المسلمین حسینی صدر امام جمعه شهر در خطبه های این هفته، با اشاره به وظیفه ی دینی و اصلی مسلمانان گفت: هر کسی که مسلمان است باید امر به معروف و نهی از منکر بکند و این از تکالیف دینی مسلمانان و شیعیان جهان است.

گزیده صحبت ها در زیر آورده شده است:

* امام خمینی (ره) فرمودند در پیروزی این انقلاب خیلی ها با من مخالفت کردند، اما به لطف خدا و به تا کیه بر اراده ی عظیم مردمی این انقلاب به پیروزی رسید.

* ملت ما در جنگ هشت ساله در صحنه ی نبرد بودند و ما آن را «دفاع مقدس» نام گذاری کردیم چرا که دفاع ما از اسلام و دین و انقلاب و آزادی و استقلال بود و از این جهت این دفاع برای ما مقدس است. در دفاع مقدس انسان های شریف و جوانانی خونشان را فدای ناموس و شرف و کشورشان کردند که این سیلی محکی بر دهان یاوه گویان بود.

* جواب ی ابله نانجیب را رهبر معظم انقلاب و رئیس جمهور و وزارت خارجه دادند. او بود تر هم شد چرا که کلماتی نامعقول را از زبان کثیف خود به ملت متحد ایران زد. عروسک خیمه شب بازی نتانیاهوی جنایتکار است.

* به این ماه محرم الحرام قسم که آمریکای در ضربه زدن به ایران یک لحظه کوتاهی نکرد و در برابر آن هم ملت جمهوری اسلامی ایران سر خم نکرد و ما پیروان حسینی همیشه بر خط بودیم و هستیم و از رهبر معظم انقلاب فرمان می بریم.  

* «مرگ بر آل سعود بدتر از یهود»، در کتابی که به زبان عربی نوشته شده، در قسمتی ذکر کرده که آل سعود ذاتاً یهودی است و اینها ذاتشان ناپاک است.

* امام حسین (ع) خطاب به یزیدیان فرمودند شکم شما از حرام پر شده و به همین خاطر حرف حق تأثیری روی شما ندارد و به هر شکلی هم که باشد بی اثر است. مردم در این زمینه آگاهی خودشان را افزایش دهند که خدای ناکرده زندگیشان اسیر حرام خوری نشود.

در پایان این مراسم مردم یاسوج به علت سخنان ترامپ در سازمان ملل که به گفته ی مقام معظم رهبری نامعقولانه بود، دست به تظاهرات زدند.