جانشین فرماندهی سپاه فتح استان گفت: ۳۱ شهریور امسال در مناطق سردسیر و گرمسیر استان برنامه خواهیم داشت و در رژه ی زمینی موشک های شهاب ۳ را به نمایش عموم خواهیم گذاشت.

یاسوج ۲۴: امروز پیش از ظهر در نشست با خبرنگاران رسانه را خط مقدم جنگ نرم عنوان کرد و گفت: رسانه ها نقش مهمی در ایجاد ارتباط بین مسئولان و مردم دارند و بحمدالله این وظیفه ی مهم را خبرنگاران استان ما به خوبی انجام می دهند.

سرهنگ پاسدار جهانگیر انصاری صحبت های مطرح شده ی ترامپ در سازمان ملل را وقیحانه خواند و اظهار کرد: عمق خباثت و کوردلی در سخنان رئیس جمهور آمریکا مشهود بود و ترامپ گویا فراموش کرده که ایران همان کشوری است که ۱۷ هزار شهید ترور را در دفاع از حریم وطن جانشان را فدا کردند و او بی شرمانه در مورد این کشور متحد دروغ بافی می کند.

وی افزود: ما هم اکنون امثال شهید حججی ها را برای مقابله با فتنه های جهانی و مقابله با استکبار دولتمردان غربی داریم و هرلحظه که امر ولی را برای جهاد و مبارزه بشنوند، بی هیچ منتی وارد نبرد حق علیه باطل شده و سرشان را فدای ناموسشان خواهند کرد. رسانه هم نباید نسبت به این مسائل بی تفاوت باشد و در نقل و انتقال اخبار و نشان دادن بی حرمتی های قلدرمآبان کم نگذارند.

جانشین فرماندهی سپاه فتح استان نسل کشی فعلی در میانمار را یکی از ظلم های کم نظیر عنوان کرد و خاطر نشان کرد: اوج عداوت زورگویان غرب را با اسلام در قضیه ی میانمار می توان مشاهده کرد و این نشان دهنده ی دشمنی آنان با اصل اسلام است. حتی دشمنی های آنان با جمهوری اسلامی در همین راستا بوده و آنان با اصل حکومت اسلامی به خاطر ترس و اضطراب از به حق بودن آنان و فراگیر شدنشان مخالفت می کنند. 

این مسئول تقارن با را بسیار ارزنده خواند و در این مورد گفت: ۳۱ شهریور امسال در استان برنامه خواهیم داشت و به حول و قوه ی الهی امسال در رژه ی زمینی موشک های شهاب ۳ را به نمایش عموم خواهیم گذاشت. رژه ی مناطق سردسیر ساعت ۸ و مناطق گرمسیر ساعت ۱۷ خواهد بود.

ایشان به بازسازی عملیات عملیات بدر در اطراف رودخانه ی بشار یاسوج واقع در ورودی یاسوج اشاره داشت و اذعان کرد: این عملیات به صورت صوری و نمادین است که هر روزه از ساعت ۱۷ الی ۱۹ از یک مهر تا شش مهرماه برپا خواهد بود.

وی روزشمار هفته ی دفاع مقدس را اینطور عنوان کرد: ۳۱ شهریور «وحدت، معنویت و سلامت»، یکم مهرماه «علم و فناوری جوانان»، دوم مهرماه «ولایت مداری»، سوم مهرماه «اقتصاد مقاومتی، خودباوری و پشتیبانی»، چهارم مهرماه «بصیرت افزایی، دشمن شناسی و استکبار ستیزی»، پنج مهرماه «رزمندگان، پیشکسوتان زنان و دفاع»، شش مهرماه «شهیدان، ایثارگران و مدافعان حرم» و هفت مهرماه «فرماندهان، حماسه آفرینان و بزرگداشت فرماندهان شهید انقلاب و دفاع مقدس» خواهد بود.

جانشین فرمانده سپاه استان در پایان زحمات شهردار قبلی را مورد تقدیر قرار داد و گفت: نماد مقاومت شهر یاسوج جا نمایی خوبی داشته و از شورا و شهردار گذشته برای وجود این نماد تشکر و قدردانی می کنم.