یاسوج ۲۴: امروز پیش از ظهر و بسیجیان در حوزه ی تازه تأسیس شده ی سفیران واقع در یاسوج در حمایت از مردم میانمار و محکومیت کشتار ظالمانه آنها شکل گرفت.

این تجمع که در حیاط حوزه ی سفیران صورت گرفت، با حضور آقایان و خانم های طلبه و که عده ای روی صندلی نشستند و عده ای دیگر زیر سایه ی درخت ها جای گرفتند، با هوایی به نسبت گرم شروع شد.

بعد از تلاوت قرآن کریم که توسط یکی از طلاب خوش صدا و خوش لحن انجام گرفت، بیاناتی از سمت یکی از اساتید حوزه که خود مجری برنامه بود با محتوای سکوت سردمداران و مدافعان به اطلاح حقوق بشر و محکومیت این کشتار ظالمانه مطرح شد.

پس از آن طلبه ای دیگر با مداحی و مرثیه ای دلنشین فضا را کمی تغییر داد. این مرثیه دل همه را به کربلا و عاشورا برد. جمعیت هم سریع دلشان حسینی شد و اشک ریزان با مداح خوش آواز همراهی کردند.

در ادامه حجت الإسلام و المسلمین ، رئیس سخنرانی غرایی را در جمع حاضران انجام داد. محتوای بیانات ایشان مبنی بر محکومیت کشتار مردم میانمار، سکوت آمریکای جنایتکار و حتی حمایت آنان، حمایت غافلانه ی عربستان جاهل و در نهایت حمایت بی دریغ و همیشگی مردم جمهوری اسلامی ایران از مظلومان سراسر جهان بود.

در پایان این تجمع، بیانیه ای از سمت بسیج دانشجویی استان و مجمع طلاب قرائت شد.