جمعی از مربیان پیش‌دبستانی شهرستان بویراحمد در اعتراض به عدم اجرای مصوبه مجلس در خصوص حق‌التدریس شدن مربیان پیش‌دبستانی و بی‌توجهی به مربیان پیش‌دبستانی در استان کهگیلویه و بویراحمد مقابل استانداری استان تجمع کردند.

یاسوج۲۴: جمعی از مربیان پیش‌دبستانی شهرستان بویراحمد در اعتراض به عدم اجرای مصوبه مجلس در خصوص حق‌التدریس شدن مربیان پیش‌دبستانی و بی‌توجهی به مربیان پیش‌دبستانی در استان کهگیلویه و بویراحمد مقابل استانداری استان تجمع کردند.

یکی از این افراد گفت: در سایر استان‌ها مربیان پیش‌دبستانی حق‌التدریسی شده و حتی دارای کد هم هستند اما کهگیلویه و بویراحمد تنها استانی است که اقدامی برای مربیان خود نکرده است.

وی ادامه داد: این چهارمین باری است که این تجمع را جلوی استانداری کهگیلویه و بویراحمد انجام می‌دهیم اما کسی حاضر نیست صدای ما را گوش دهد.

این مربی پیش‌ دبستانی با بیان اینکه تنها ۱۵۰ مربی پیش دبستانی در بویراحمد وجود دارد ابراز داشت: امروز آخرین مهلتی است که باید حق خودمان را بگیریم و تا مشخص شدن وضعیتمان به تجمع ادامه خواهیم داد و منتظر می‌مانیم که جواب درست و قانع کننده‌ای از جانب استان دریافت کنیم./خبرگزاری فارس