دانشجویان دانشگاه‌ های دولتی و علوم پزشکی یاسوج ظهر یکشنبه در اعتراض به انتقلال پایتخت رژیم غاصب اسرائیل به قدس شریف اعتراض کردند.

یاسوج۲۴: دانشگاه‌ های دولتی و یاسوج ظهر یکشنبه در اعتراض به انتقلال پایتخت رژیم غاصب به قدس شریف اعتراض کردند.

دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه‌ های یاسوج و علوم پزشکی با محکوم کردن اقدام خشونت آمیز رئیس جمهور خواهان اتخاذ تدابیر و تصمیم‌ های انقلابی توسط مسئولان کشوری و انجسام و وحدت مسلمانان شدند.

دانشجویان یاسوجی با سر دادن شعارهای «الله اکبر»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر آمریکا » و…نفرت خود را علیه اقدام رئیس جمهور آمریکا اعلام کردند.

مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در این تجمع اظهار داشت: دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی استان نیز همانند سایر دانشگاه‌ ها سخنان ابلهانه رئیس جمهور آمریکا را محکوم می‌کنند. 

وی ادامه داد: امروز گستاخی آمریکا به حدی رسیده که بی‌حرمتی به مقدسات را در پیش گرفته و هر چند وقت یکبار در صدد ایجاد یک تنش هستند تا مشکلات داخلی خود را در نظر مردم به فراموشی بسپارند. 

مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی استان با بیان اینکه ایجاد آشوب در کشور های دیگر توسط آمریکا تنها برای سر پوشی بر مشکلات خود آمریکاست بیان کرد: بی شک جایگاهی بین‌المللی در نزد ادیان دارد به طوری که یهودیت اصیل، مسیحیت و مسلمانان برای این جایگاه مقدس ارزش بسیاری قائل هستند./تسنیم