سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد از رسانه‌های فعال در خلق حماسه سیاسی خرداد ۹۲ تجلیل و قدردانی کرد.

تجلیل رسانه ای سپاه فتح استانسایت مردم استان (ک و ب):  پیش از ظهر دیروز با حضور مسئولان استانی و اصحاب رسانه از طرف سپاه فتح  از رسانه های فعال در خلق خرداد ۹۲ تجلیل و قدردانی کرد.

سید ، کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم بسیجیان عرصه رسانه را ادامه دهنده راه رزمندگانی دانست که در دفاع از آرمان های انقلاب و اسلام جانانه جنگیدند.

وی به نقش پر رنگ رسانه در مواجهه با تهاجم فرهنگی دشمن اشاره کرد و گفت: با حضوری فعال و هدفمند و با آگاهی اهل رسانه و تحت لوای ولایت فقیه، به راحتی می توان با تهاجم فرهنگی دشمن مبارزه کرد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد به نقش اصحاب قلم و رسانه در فرهنگ سازی در جامعه اشاره کرد و گفت: مسئولیت اهل قلم و رسانه در فرهنگ سازی جامعه در بخش های مختلف عمرانی، سیاسی، فرهنگی، بهداشتی و سایر عرصه ها مسئولیت سنگینی است و می طلبد که سنگرهای رسانه ای بیش از پیش فعال تر و پویا تر شوند.

در این مراسم فرمانده سپاه فتح استان، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان، مدیرکل صدا وسیمای مرکز دنا و مدیرکل فرهنگ و ارشاد حضور داشته و به بیان مطالبی پیرامون نقش رسانه در خلق حماسه سیاسی پرداختند.