شهردار دهدشت از تأمین تجهیزات ایستگاه‌های آتش‌نشانی دهدشت خبر داد و گفت: ماشین پیش‌رو برای دو ایستگاه آتش‌نشانی نیز پیش‌بینی خواهد شد.

جواد تخشا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کهگیلویه، اظهار داشت: در راستای رفاه حال شهروندان، شهرداری اقدام به نصب سایبان و نیمکت در ایستگاه‌های تاکسی و نقاط مختلف شهر کرده است.

شهردار با اشاره به مشکلات مسافران و تاکسی‌داران در گرما و سرما ابراز داشت: این سایبان‌ها علاوه بر زیبایی منظر شهری نقش مهمی در حفاظت شهروندان در فصول گرم و سرد سال دارند.

تخشا با بیان اینکه سایبان‌ها در پنج ایستگاه دهدشت نصب شده است، افزود: نبود سایبان و نیمکت دغدغه شهروندان بود که شهرداری این مهم را در اولویت خدمات شهری خود قرار داد.

شهردار دهدشت با اشاره به قضاوت مردم از کیفیت خدمات شهری تصریح کرد: اگر میزان دسترسی مردم به این خدمات راحت باشد، به طور قطع می‌توان قضاوت مثبت و رضایت‌مندی شهروندان را از شهرداری شاهد بود.

وی با اشاره به نقش پر اهمیت تاکسی در شهر و سهم قابل توجه آن در حمل و نقل عمومی ‌درون شهری گفت: امروزه نقش رانندگان تاکسی در موضوعات شهری، مسائل اجتماعی، اقتصادی و رفاه و آسایش مردم به خوبی مشهود است و هر چقدر این مجموعه پویا باشد، می‌توان انتظار خدمات رسانی بهتری را در شهر داشت.

به گفته تخشا رسیدگی به مشکلات و رفع نیازهای آنان می‌تواند خدمات را ارتقا و رضایت‌مندی شهروندان را افزایش دهد.

شهردار دهدشت ساماندهی ایستگاه‌های تاکسی، روشنایی خیابان‌ها و معابر و تهیه لباس فرم برای رانندگان جهت شناسایی را از جمله برنامه‌های مدیریت شهری در راستای رفاه مسافران و رانندگان تاکسی عنوان کرد.

این مسئول هم‌چنین از تأمین تجهیزات ایستگاه‌های آتش‌نشانی دهدشت خبر داد و گفت: ماشین پیش‌رو برای دو ایستگاه آتش‌نشانی نیز پیش‌بینی خواهد شد.

انتهای پیام/۸۲۰۱۶/ع۳۰

منبع : فارس نیوز