مسئول روابط عمومی شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد تعداد خانوارهای شهری زیر پوشش شرکت گاز را ۲ هزار و ۳۵۲ خانوار عنوان کرد و گفت: تعداد روستاهای زیر پوشش شرکت گاز یک‌هزار و ۶۵۴ خانوار است.

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج محمد قهرمانی ظهر امروز در جمع خبرنگاران مرکز کهگیلویه و بویراحمد به اقدامات ۱۰۰ روزه شرکت گاز در دولت تدبیر و امید اشاره کرد و گفت: شرکت گاز استان تاکنون اقدامات مناسب و ارزنده‌ای به جامعه هدف در سطح شهرها و روستاها ارائه کرده است.

مسئول روابط عمومی شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد در ادامه عمده اقدامات این شرکت را نصب انشعابات و شبکه‌گذاری در سطح شهرها و روستاهای استان عنوان کرد و گفت: میزان انشعابات نصب شده در سطح روستاهای استان یک‌هزار و ۵۸۱ انشعاب بوده که در سطح شهرها نیز ۵۳۴ انشعاب شهری نصب شده است.

قهرمانی جمع کل انشعابات صورت گرفته در سه ماهه اخیر را ۲ هزار و ۱۱۵ انشعاب عنوان کرد و گفت: شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد با رعایت نکات ایمنی اقدامات شایسته‌ای به منظور رفاه حال مردم جامعه استان انجام داده است.

این مسئول جمع اشتراک‌های صورت گرفته در کهگیلویه و بویراحمد را ۵ هزار و ۱۲ عنوان کرد و گفت: تعداد مشترک روستایی در استان یک‌هزار و ۹۸۱ بوده که در سطح شهر نزدیک به ۳ هزار و ۳۱ مشترک بوده است.

وی در ادامه به میزان شبکه‌گذاری‌های صورت گرفته در سطح شهرها و روستاهای کهگیلویه و بویراحمد اشاره کرد و گفت: جمع کل شبکه‌گذاری طی ۱۰۰ روز اخیر ۴۵ کیلومتر بوده که ۴۳ کیلومتر آن در روستاها و دو کیلومتر در سطح شهر شبکه‌گذاری شده است.

مسئول روابط عمومی شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد تعداد خانوارهای زیر پوشش شرکت گاز را یک‌هزار و ۶۵۴ خانوار عنوان کرد و گفت: نزدیک به ۲ هزار و ۳۵۲ خانوار شهری زیر پوشش این شرکت خدمات لازم را دریافت می‌کنند.

قهرمانی در ادامه تکمیل گازرسانی به روستاهای گراب لوداب و افتتاح آن طی سه ماهه اخیر را از دیگر اقدامات شرکت گاز استان عنوان کرد و گفت: گازرسانی به روستاهای چم‌ بلبل، چاه تلخ، چاه مورد، بهره‌عنا، دشت‌رز، خونگاه، آب‌سپاه و دره باشت را از دیگر اقدامات این شرکت عنوان کرد.

انتهای پیام/۸۲۰۱۱/غ۳۰

منبع : خبرگزاری فارس