دانشگاهیان علوم پزشکی یاسوج با صدور بیانیه‌ای ضمن اعلام حضور پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن، از اقشار مختلف مردم برای حضور پر شور در این مراسم دعوت کردند.

به گزارش خبرنگار «خبرگزاری دانشجو» از یاسوج، در دانشگاهیان که به مناسبت ۲۲ بهمن ماه صادر شد، ضمن اعلام در مراسم گرامی داشت این روز، از همه اقشار مرم برای حضور هر چه پرشور تر در این راهپیمایی دعوت شده است.

در بخش هایی از این بیانیه آمده است: امسال در آستانه ورود به سی و پنجمین سال حیات انقلاب عظیم اسلامی، ملت هوشمند ایران با کوله باری از تجارب ارزشمند جهت خنثی سازی توطئه های رنگارنگ دشمنان از جنگ نابرابر تحمیلی گرفته تا تحریم ها، تهاجم فرهنگی، عدم رعایت حقوق حقه غنی سازی هسته ای و غیره،  با تکیه بر اندیشه های والای پیر فرزانه انقلاب (ره) و با تأسی به ولایت مدبرانه زعیم خویش، آرزوی آن یار سفر کرده را در صدور معنوی انقلاب به نظاره نشسته است.

در بخش دیگری از بیانیه دانشگاهیان علوم پزشکی یاسوج آمده است: این انقلاب اسلامی ایران بود که روح مجاهدت، ولایت مداری، رهایی از وابستگی، تلاش برای فتح قله های پر افتخار علم و فناوری را در تمامی عرصه ها، در کالبد این ملت غیور دمید و اکنون در چهارمین دهه انقلاب، غرب و شرق، دوست و دشمن نمی توانند دستاوردهای این نظام و مردم را در عرصه های داخلی و خارجی انکار نمایند. 

منبع : خبرگزاری دانشجو