سایت مردم استان ( ):

غلامرضا تاجگردون

غلامرضا

غلامرضا تاج‌گردون امروز در گفت‌وگو با خبرنگار در در پاسخ به سئوالی مبنی بر اعتبار تملک‌ دارایی‌های در سال ۹۲ اظهار کرد: اعتبار در نظر گرفته شده برای در سال ۹۲ افزون بر  یک هزار و ۴۵۰ میلیارد ریال بوده که این مبلغ با احتساب دو درصد سهم نفت از مبلغ کل چهار هزار و ۴۳۰ میلیارد ریالی مناطق محروم با افزایش ۱۲۰ میلیاردی به عدد یک هزار و ۵۷۰ میلیارد ریال می‌رسد.

وی از اختصاص اعتبار ملی به پروژه آبرسانی دشت امامزاده جعفر(ع) گچساران خبر داد و افزود: این پروژه در سال گذشته فاقد اعتبارات ملی بود اما امسال و در بودجه ۹۲ به همراه پروژه ساماندهی رودخانه باشت اعتباری افزون بر ۵۰ میلیارد ریال را به خود اختصاص داده است.

کهگیلویه و بویراحمد یک‌هزار و ۲۰ میلیارد ریال مطالبات مناطق محروم دارد

تاج‌گردون با بیان این‌که کهگیلویه و بویراحمد افزون بر یک‌هزار و ۲۰ میلیارد ریال مطالبات مناطق محروم دارد، ابراز داشت: امیدواریم با تلاش و همت مسئولان استان مطالبات مناطق محروم چندین ساله کهگیلویه و بویراحمدی‌ها محقق شود.

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی از اختصاص اعتبار ۷۰ میلیارد ریالی برای احداث بیمارستان دوم گچساران خبر داد و گفت: اعتبار سال گذشته این بیمارستان ۸ میلیارد ریال بوده که این اعتبار امسال به مبلغ ۷۰ میلیارد ریال افزایش یافته است که امیدواریم کلنگ‌زنی این پروژه به زودی انجام شود.

جاده کهگیلویه، چرام، گچساران، باباکلان و گناوه ساماندهی می‌شود

تاج‌گردون از ساماندهی جاده کهگیلویه، چرام، گچساران، باباکلان و گناوه  خبر داد و یادآور شد:طی توافقات به عمل آمده مقرر شد ساماندهی این مسیر توسط وزرای نفت و راه و شهرسازی انجام شود.

وی با اشاره به اهمیت جاده کمربندی گچساران در توسعه مسیرهای مواصلاتی کهگیلویه و بویراحمد از اختصاص اعتباری افزون بر ۲۰ میلیارد ریال برای این پروژه خبر داد.