مدیرکل بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد به مجتمع رفاهی ویژه مددجویان نیاز دارد.

امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین نیازهای بهزیستی برای خدمات‌دهی بهتر و بیشتر به مددجویان فراهم کردن بستری برای رفاه و آسایش آنان است.

وی، جامعه هدف بهزیستی را افرادی دانست که به نحوی دچار مشکل هستند و در ادامه افزود: باید این افراد در جایگاهی داشته باشند تا بتوانند در سال و برای چند روز در محیطی آرام و فرح‌بخش روزگار سپری کند.

این مسئول ادامه داد: سازمان بهزیستی کشور همه گونه همکاری را با بهزیستی استان در زمینه پشتیبانی و اعتبارات خواهد داشت که اکنون گیر کار ما تنها در درون استان است.

اتابک افزود: سازمان بهزیستی حاضر است تا مبلغ یک میلیارد تومان در بحث اعتبارات به ما کمک کند تا بتوانیم مجتمع رفاهی را در استان برای رفاه حال مددجویان احداث کنیم.

مدیرکل بهزیستی استان با اشاره به این که در دوره استاندار سابق بر این موضوع تأکید کردیم و نتیجه‌ای نگرفتیم، افزود: اکنون از مدیرت ارشد استان تقاضا داریم که برای تهیه و تأمین زمین مورد نیاز برای ساخت این مجتمع ما را یاری کنند.

این مسئول، احداث چنین مجتمعی را در استان چهار فصل و خوش آب و هوای کهگیلویه و بویراحمد محلی برای استفاده سایر استان‌ها به خصوص استان‌های همسایه نیز دانست و افزود: سایر استان‌ها هم می‌توانند ما را برای ساخت چنین مجتمعی یاری کنند و در ساخت مجتمع مشارکت داشته باشند.

اتابک از مسئولان منابع طبیعی استان خواست تا در این زمینه و برای تهیه زمین مورد نیاز بهزیستی را یاری دهند.