مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه لنده گفت: دانشجویان بهترین منادیان امر به معروف و نهی از منکر در جامعه هستند که باید کمی به آنها فرصت داد تا این فرضیه مهم را در دانشگاه ها نهادینه کنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه فتح از لنده، حجت الاسلام سید مهدی سبحانی ضمن تبریک بمناسبت فرارسیدن روز دانشجو به همه دانشجویان ایران اسلامی اظهارکرد: تمام برنامه ریزی ها سعی و تلاش دشمنان برای خالی کردن دانشجویان ارزشی از میدانها و عرصه های گوناگون است.

 افزود: دانشجو بیدار ترین قشر درمیان اقشار مختلف جامعه است که با بصیرت و آگاهی خود به جامعه آگاهی بخشی می کند.

 مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه لنده تصریح کرد: روز شانزدهم آذر روزی است که عده ای از دانشجویان با خیزش بیداری اسلامی در دانشگاه تهران با با نثار جان خویش این روز بنام روز دانشجو جاودانه و ماندگار کردند.

 وی عنوان کرد: در سنوات اخیر متاسفانه اتفاقات ناگواری در دانشگاه ها روی داده است که با برنامه ریزی های  کلان دشمنان صورت گرفته بود که دانشجویان بصیر و آگاه با موقعیت شناسی و درک دقیق مسائل و دست های پشت پرده پاسخی کوبنده به دشمنان داخلی و خارجی داده اند.

 سبحانی خواه اظهار کرد: برخی از اغتشاشات در دانشگاه ها توسط کسانی صورت گرفته بود که اصلا دانشجو نبوده و اگر هم بوده تحت تاثیرات شبکه های ماهواره ای و رسانه ای غرب شرکت کرده بود.

 نماینده ولی فقیه درسپاه ناحیه لنده تاکید کرد: هرگاه خطری از سوی بیگانگان ایران اسلامی را تهدید کرده است دانشجویان با بیداری و شناخت و بررسی دقیق تهدید به مقابله برخواسته است.

وی گفت:  دانشگاه خط مقدم جبهه فرهنگی است و دانشجویان افسران زبده و با تجربه در این میدان نبرد هستند که با تهاجمات فرهنگی و سایبری دشمن در نبرد اند.

سبحانی خاطرنشان کرد: ولایت مدار بودن، بصیرت داشتن، هوشیاری، آگاه بودن به مسائل سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و  فرهنگی از مهمترین شاخصه های دانشجویان بسیجی است.

 وی در ادامه تاکید کرد: دانشجویان با الهام گیری از فرهنگ دفاع مقدس و با تقویت روحیه ایثار و شجاعت خویش در عرصه های علمی به فضل خداوند راه شهیدان را که راه رشد و تعالی ایران اسلامی است در پیش گرفته و در این راه ثابت قدم خواهند بود.

سبحانی خواه گفت: بصیرت و آگاهی و موقعیت شناسی دانشجویان ایران اسلامی الگویی تمام نشدنی برای داشجویان جهان اسلام است.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه لنده در پایان خاطرنشان ساخت : دانشجویان بهترین منادیان امر به معروف و نهی از منکر در جامعه هستند که باید کمی به آنها فرصت داد تا این فرضیه مهم را در دانشگاه ها نهادینه کنند.

 

انتهای متن/

منبع : سپاه فتح استان ک-و-ب