یاسوج-مدیرکل صدا و سیمای کهگیلویه و بویراحمد:بسیج و رسانه بازوان توانمند انقلاب و نظام هستند و این قشر بدون هیچ گونه چشم داشتی پا به پای مسوولان نظام حرکت می کنند.

به گزارش خبرنگار ، یوسف افشارنیا روز چهار شنبه در همایش بسیج و رسانه در گفت: امروز عظمت و بزرگی انقلاب ما مدیون فداکاری شهدایی است که از حق خود گذشتند تا نظام اسلامی ما پابرجا بماند.

وی با بیان اینکه برنامه های دهه فجر انقلاب اسلامی باید با محوریت مردم برگزار شود، گفت: مشارکت و تعامل مردمی در جشن انقلاب و دهه فجر باید مورد توجه قرار گیرد.

افشار نیا عنوان کرد: برنامه های این دهه اهمیت انقلاب و خدمات ارزنده نظام را به مردم یادآوری می کند از این رو رسانه های مکتوب و مجازی در این ایام با هم افزایی بیشتری برنامه های دهه فجر را انعکاس دهند.

این مسوول کهگیلویه و بویراحمد بسیج و رسانه را دو نهال از شجره طیبه انقلاب عنوان کرد و ابراز داشت: بسیج به عنوان شجره طیبه در تمامی زمینه ها و رسانه ها به عنوان رسانه پاک از سوی حضرت امام خمینی (ره) رسالت مهمی برعهده دارند.

وی بسیج و رسانه را دو بازوی توانمند انقلاب و نظام دانست و گفت: این قشر بدون هیچ گونه چشم داشتی پا به پای مسوولان نظام حرکت کردند و در راستای توسعه و آبادانی کشور و شهر خود گام های خوب و موثری برداشتند.

۷۵۲۹/۶۷۱

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبیر
<a href="mailto:' newsroom@.net

منبع : خبرگزاری ایرانا