رئیس نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: وظایف بسیج در دفاع نظامی خلاصه نمی‌شود بلکه مقابله با هرگونه تهدید دشمن در عرصه‌های اقتصادی، فرهنگی و سیاسی نیز هست.

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، حجت‌الاسلام سید امان‌الله حسینی‌صدر ظهر امروز در نشست خبری به مناسبت هفته بسیج اظهار کرد: بسیج در طول بیش از سه دهه از عمر با برکت خود در همه آزمون‌های سخت سربلند بوده است.

وی با بیان این‌که خط و مشی و راهبرد بسیج با توجه به تهدیدها و توطئه‌های دشمنان و در راستای راهبرد توسعه همه جانبه کشور ترسیم می‌شود، ابراز کرد: بسیج در این سه دهه،‌ در چهار حوزه فرهنگی، سیاسی، نظامی و اقتصادی ایفای نقش کرده است.

حسینی‌صدر ادامه داد: امام خمینی(ره) با ژرف‌اندیشی و اندیشه پاک خود؛ بسیج را برای مقابله با هرگونه تهدید و توطئه دشمن در حوزه‌های مختلف بنیان گذاشت.

رئیس نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به ظرفیت بالقوه بسیج در عرصه‌های مختلف تصریح کرد: بسیاری از دستاوردها و موفقیت‌های کشور با تفکر و بینش بالا و تعهد همراه با تخصص نیروهای مخلص بسیجی به دست آمده است.

وی تفکر بسیجی را جلوه‌گر و الگوی مقاومت در برابر همه زورگویی‌های و قدرت‌طلبان دانست و افزود: موج مقاومت امت مسلمان در منطقه و جهان؛ الهام گرفته از همین تفکر ناب و اندیشه الهی امام است.

حسینی‌صدر نهادینه کردن تفکر بسیجی را راهکار اصلی مقابله با جنگ نرم دشمن دانست و گفت: بسیج در طول دو دهه گذشته جانانه در مقابل تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمن ایستادگی کرده است.

انتهای پیام/۸۲۰۰۹/ط۲۰

منبع : خبرگزاری فارس