رئیس بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد گفت: اولین جشنواره استانی رسانه و هفته دفاع مقدس با موضوع گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس و رزمایش ۲۰ هزار نفری و اقتدار عاشورایی محمد رسول‌الله(ص) ۲ در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود.

سید صداقت رضایی در گفت‌وگو با خبرنگاران، از برگزاری اولین جشنواره استانی رسانه و هفته دفاع مقدس با موضوع گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس و رزمایش ۲۰ هزار نفری  و اقتدار عاشورایی محمد رسول‌الله(ص) ۲ در کهگیلویه و بویراحمد خبر داد. 

وی آخرین مهلت ارسال آثار را  ۱۵ مهرماه ۹۷  عنوان کرد و گفت:  علاقمندان آثار خود را به  دبیرخانه جشنواره واقع در سازمان بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد به نشانی یاسوج، بلوار امام خمینی(ره)، جنب کنگره شهدای کهگیلویه و بویراحمد ارسال و جهت اطلاعات بیشتر با شماره‌ تلفن‌های ۰۹۱۷۱۴۳۴۲۱۸ و ۰۹۱۷۱۴۳۶۸۴۷ تماس بگیرند.

رئیس بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به محورهای برگزاری این جشنواره اظهار کرد: این جشنواره در محورهای گزارش، یادداشت، عکس نوشته و کلیپ با همکاری سازمان بسیج رسانه استان و اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود.

انتهای پیام