فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده گفت: همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا (س) مراسم یادواره ۹۰ شهید شهرستان لنده برگزار می‌شود.

به گزارش یاسوج۲۴؛ ، با اشاره به دستاوردهای دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار داشت: انقلاب اسلامی با جانفشانی و ایثار و گذشت شهدا و با رهبری پیامبرگونه حضرت امام شکل گرفته است.

وی افزود: در آستانه چهلمین بهار آزادی ایران اسلامی باید جشن انقلاب را با بزرگداشت و نکوداشت شهدا و امام شهدا مزین کنیم و روحیه ایثار و شهادت را در جامعه ترویج دهیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تصریح کرد: آنچه تا به امروز از ماهیت نظام و انقلاب ما دفاع کرده حفظ همین روحیه ایثار و شهادت‌طلبی بوده که اجازه نداده دشمنان به اهداف شومشان برسندـ

مختاری با بیان اینکه امروز وظیفه ما ترویج فرهنگ شهادت در جامعه است یادآورشد : مشکلات عدیده‌ای گریبانگیر ملت ایران شده، مشکلات اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی و…. که لازم است با تبیین اهداف آرمان‌های انقلاب و امام و شهدا در جامعه مسیر برون‌رفت از آنها را فراهم سازیم، یعنی بدانیم که خودباوری همراه با روحیه جهادی واگ انقلابی تنها راه حل مشکلات ما می‌باشد.

وی خاطر نشان کرد‌: در سالروز شهادت حضرت زهرای مرضیه(س) و در روزهای شکوفایی چهلمین بهار انقلاب، مراسم یادواره ۹۰ شهید شهرستان لنده در روز شنبه مورخ ۲۰ بهمن ماه ساعت ۱۵ برگزار خواهد شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده گفت: از عموم مردم و مسؤولان شهرستان و استان جهت شرکت در این مراسم معنوی دعوت به عمل می‌آید.

وی در پایان افزود: همانطور که رهبر معظم انقلاب در سخنان گوهر بار خود بارها فرمودند ملت ایران با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن مشت محکمی بر دهان یاوه‌‌گویان و استکبار جهانی خواهند زد و ما با توجه به وظیفه ذاتی خود همه اقشار را به حضور با شکوه و حماسی در نمایش اقتدار و صلابت ایران اسلامی در ۲۲ بهمن دعوت می‌کنیم.

 

انتهای پیام/ ح